YENİDEN REFAH’TA KONGRE HEYECANI

YENİDEN REFAH’TA KONGRE HEYECANI

Kapatılan Refah Partisi’nin merhum genel başkanı eski Başbakanlar Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan tarafından “Yeniden Refah” ismiyle kurulan partinin Afyonkarahisar il kongresi yarın yapılıyor.

Siyaset - 2019-10-12 09:53:16 Bu içerik 1988 kez okundu.

Yeniden Refah Partisi il Başkanı  İbrahim Derviş Suna beraberinde Tanıtım Başkanı Mustafa Dağhan ve Erbakan Vakfı Kurucu İl Başkanı Cemal Karkı ile birlikte ODAK’ı ziyaret etti. Yarın yapılacak olan birinci il kongresi hakkında bilgilendirme yapan Suna, “Yeni kurulan partimize vatandaşlarmızın göstermiş olduğu ilgi ve alaka her geçen artarak devam ediyor” dedi.

KONGRE TEK LİSTE

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna kongre ile ilgili olarak ODAK’a yaptığı açıklamada, “Şu ana kadar 81 ilde kısa sürede örgütlendik. Afyonkarahisar’da ise 12 ilçede ilçe teşkilatlarını kurduk. 8 ilçede kongrelerimizi yaptık. İlçelerimizin tamamında örgütlenme çalışmalarımız son aşamaya geldi. İl kongremizi 13 Ekim Pazar günü Genel Başkan Yardımcımız Doğan Haydar’ın katılımı ile Kamil Miras Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştireceğiz. Şölen havasında geçecek olan kongremizde şahsımın başkanlığında oluşan tek liste ile seçimimizi gerçekleştireceğiz. Saat 13.30’da başlayacak olan kongremize tüm Afyonkarahisar’lı hemşerilemizi bekliyoruz” dedi.

ODAK  HABER/AHMET SARLIK

DİĞER HABERLER