Bozkurt’u kutladılar

Bozkurt’u kutladılar

Orman ve Su İşleri eski Bakanı Cumhurbaşkanı Özel Irak Temsilcisi AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, güven tazeleyen Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Siyaset - 2019-04-14 17:20:49 Bu içerik 1086 kez okundu.

Düzenlenen tebrik merasimine, Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Avukat Hüseyin Sezen, AK Parti Şuhut İlçe Başkanı Ali Diren, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Karaadilli Belediye Başkanı Mesut Ulusoy, AK Parti Karaadilli Belediye Başkanı Veli Yaman, AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları Başkanı Avukat Ferda Ertürk, Şuhut İl Genel Meclisi üyeleri Umut Eroğlu, Gültekin Özdemir ve protokol üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Durmak yok yola devam

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt yaptığı konuşmasında, “2009’dan bugüne kadar ilçemize gerek Bakanımızın, gerek hükümetimizin gayretleriyle güzel hizmetler kazandırdık. Bunun neticesinde 'takdir halkımızın' diyerek tekrar yola çıktık. Bu süreçte bizleri kadirşinas, vefakâr, cefakârdır Şuhutlu hemşehrimiz yalnız bırakmayarak 'AK Parti Belediyeciliğine devam' dedi. Hepinizden Allah razı olsun, sağ olun var olun. Sizlerden aldığımız enerjiyle, sinerjiyle, hükümetimizden aldığımız, Bakanımızdan, teşkilatımızdan aldığımız destekle biz önümüzdeki yıl da durmak yok yola devam niyetiyle daha nice hizmetler yapmanın gayreti ve çalışması gayreti içerisinde olacağız” dedi.

Büyük hizmetler yapacağız

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ise, ‘’Şuhut, zaferin kazanıldığı yer, büyük karargâhın kurulduğu, büyük taarruzun başladığı nokta, burası evliyalar diyarıdır. Şuhut dolayısıyla mübarek topraklar. Dolayısıyla sizleri gönülden selamlıyorum. Değerli hemşehrilerim 31 Mart seçimlerini geride bıraktık, ama gerçekten Afyon’da Şuhut’ta Afyonkarahisarlılar Şuhut’lular çok büyük destek verdiler. Daha önce AK Parti’de olmayan özellikle Evciler, Dinar, Sultandağı, Emirdağ gibi bir takım ilçeleri de aldık. Orada da AK Parti bayrağını dalgalandırdık. İnşallah oraları da Şuhut gibi büyük hizmetler yapacağız. Çünkü AK Parti demek hizmet demek, yaparsa yine AK Parti yapar” Karşılamadın ardından Eroğlu, Başkan Bozkurt'u makamında ziyaret etti.

DİĞER HABERLER