Yasak ilgiyi arttırdı

Arefe günü dahil Ramazan Bayramı boyunca 81 il genelinde uygulanacak olan sokağa çıkma yasağı Gazlıgöl termal bölgesinde apart işletmelere olan ilgiyi arttı.

Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı Admin
Bu içerik 1111 kez okundu.

Yasak ilgiyi arttırdı

Arefe günü dahil Ramazan Bayramı boyunca 81 il genelinde uygulanacak olan sokağa çıkma yasağı   Gazlıgöl termal bölgesinde apart işletmelere olan ilgiyi  arttı.

Koronavirüs salgını ile umumi spa hamaların İçişleri Bakanlığınca kapatılması ile daire içerisinde aileye özel termal havuzlu apart işletmelere olan ilgi arttı. Sokağa çıkma yasağı nedeniyle açıklamalarda bulunan Gazlıgöl Termal Turizm İşletmeciler Dernek Başkanı Mustafa Başaran, “Sokağa çıkma yasağında evlerinde sıkılmak istemeyen Afyonlu hemşerilerimiz daire içerisinde kaplıca havuzu keyfi ve kaplıca kürü yapmak için talepleri çok yüksek. Restorantların ve havuzların kapalı olması apart ve daire içerisinde kaplıca havuzunun hijyen açısından güvenilir olması, temiz yayla havası ile bu süreci dinlenerek geçirmek isteyenlerin tercih yeri Gazlıgöl oldu” dedi. Koronavirüs ile mücade kapsamında yenilenen hijyen protokollerine uyulduğunu belirten Başaran artık kaplıca termal tedavisinde mutlaka Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı işletmelerin tercih edilmesi ve mümkünse odada kişisel veya aile banyolarına gidilmesini istedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Maske dağıtımı sürüyor
Maske dağıtımı sürüyor