ODAK 25 yaşında

Yayın hayatına başladığı günden itibaren ilkeli, tarafsız, doğru bilgileri Afyonkarahisar halkına ulaştıran ODAK 25. Yaşında. Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan tüm okuyucularımıza sonsuz teşekkürlerimizle

ODAK 25 yaşında
ODAK 25 yaşında Admin
Bu içerik 661 kez okundu.

ODAK 25 yaşında

Yayın hayatına başladığı günden itibaren ilkeli, tarafsız, doğru bilgileri Afyonkarahisar halkına ulaştıran ODAK 25. Yaşında. Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan tüm okuyucularımıza sonsuz teşekkürlerimizle

Gazeteniz ODAK7ın kuruluş yıldönümü ile çok sayıda tebrik mesajı ve telefon aldık. Bu anlamlı günümüz nedeniyle bir kutlama yayınlayan Orman ve Su İşleri eski Bakanı İlimiz Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “Kamuoyunun eksiksiz, tarafsız, doğru bilgilendirilmesi ve vatandaşlarımızın haber alma hakkının korunması demokrasimizin işlerliği açısından basınımız hayati öneme sahiptir. Odak Gazetesi, bu önemli vazifeyi yerine getirmek için çeyrek asırdır büyük bir gayret ve fedakârlıkla çalışmalarını yürütmektedir. Ülkemizin ve dünyanın mücadele ettiği bu salgın sürecinde fedakârlıkla ve özveriyle kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi ve vatandaşlarımızın haberlere ulaşmasını sağlayan Odak Gazetesinin sahip ve çalışanlarını gönülden tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Daha nice 25 yılları kutlamanız temennisiyle yayın hayatınızda üstün muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

TOPLUMUN GÖZÜ KULAĞI

Vali Mustafa Tutulmaz ise mesajında, “Gazetenizin kuruluşunun 25. yılına girmesi nedeniyle şahsınızda tüm çalışanlarınızı kutlar, yayın hayatınızda başarılar dilerim” dedi. Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise mesajında, “20 Mayıs 1995 yılında yayın hayatına başlayan ODAK Gazetenizin 25. Yılını tamamlayıp 26. Yayın hayatına girmesi nedeniyle gazete çalışanlarınızı kutluyorum. İleri demokrasilerin vazgeçilmez kurumlarından olan basın ve medya kuruluşları toplumun gözü kulağı ve sesi olmakla kalmayıp aynı zamanda devletle toplum arasında köprü görevi gören önemli birer sivil toplum örgütleridir. Bu duygu ve düşüncelerle ilimizin değerli basın kuruluşlarından ilkeli yayıncılığı ile basın dünyasında kendine etkin ve saygın bir yer edinmiş olan ODAK Gazetesi’ne basın meslek ilkeleri doğrultusunda, güzel haberlerle dolu daha nice yıllar diler, tüm gazete çalışanlarını kutlarım” dedi.

İLKELİ HABERCİLİK ANLAYIŞI

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’de bir mesaj yayınlayarak gazetemizin kuruluşunu kutladı. Sezen, “Şehrimizin değerli basın kuruluşlarından olan Odak Gazetesi'nin 25. kuruluş yıldönümünü kutluyorum. 1995 yılından bugüne kadar aziz milletimizin haber alma özgürlüğüne; doğru, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla sağladığınız katkılardan dolayı teşekkür ederim. Şahsınızda, yazı işleri müdürünüzden, muhabirlerinize, dizgicilerinize ve editörlerinize kadar tüm çalışma arkadaşlarınızı tebrik eder, başarı dolu nice yıllar diliyorum.Odak Gazetesi, Afyonkarahisar yerel basınında birçok konuda öncülük yaparak ilklere imza atmış ve halkın menfaatlerini gözeterek tutarlı yayınlarıyla aziz milletimizin beğenisini kazanmıştır” dedi.

İLKELERDEN TAVİZ VERİLMEDİ

T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Ş. Münire Burcu ise yayınladığı mesajında, “Yayın hayatına başladığı 20 Mayıs 1995 yılından itibaren bağımsız ve özgür habercilik ilkelerinden taviz vermeyen, kamuoyunu en güncel ve doğru şekilde bilgilendirmeyi hedef edinmiş, Odak Gazetesi’nin 26. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, başta şahsınız ve çalışanlarınıza başarılarla dolu nice yıllar dilerim” dedi. ODAK’ın kuruluş yıldönümü nedeniyle ilimiz milletvekilleri, belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri birer mesaj yayınladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı