Alkışlarla uğurlandılar

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi ile Şuhut İlçesinde koronavirüs tedavisi gören bir vatandaş alkışlar eşliğinde taburcu oldu.

Alkışlarla uğurlandılar
Alkışlarla uğurlandılar Admin
Bu içerik 1666 kez okundu.

Alkışlarla uğurlandılar

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi ile Şuhut İlçesinde koronavirüs  tedavisi gören bir vatandaş alkışlar eşliğinde taburcu oldu.

Afyonkarahisar’da öksürük ve yüksek ateş şikayetiyle getirilen hastaya ‘Covid-19’ teşhisi konuldu. Devlet Hastanesi’nde ‘Covid-19’ tedavisi gören E.E, virüsü yenerek taburcu oldu. E.E.’yi hastane Başhekimi Opr. Dr. Mehmet Duran, Başhekim Yardımcısı Opr. Dr. Ahmet Murat Koyuncu ve sağlıkçıların alkışlarıyla evine uğurlandı. B- Bloktan 112 ambulansı ile evine gönderilen genç 14 günlük karantina sürecini evinde geçirecek. Devlet Hastanesi yetkililerinden alınan bilgilere göre, bugüne kadar Covid-19 tedavisi gören 20 hastanın sağlığına kavuştuğu bildirildi. Şuhut ilçesinde ise korona virüs testi pozitif çıkan ve Şuhut Devlet Hastanesi'nde tedavisi gören bir hasta sağlık çalışanlarının alkışlarıyla taburcu edildi. Rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve testi pozitif çıkan 14 yaşındaki erkek hasta yaklaşık 10 günlük tedavisinin ardından taburcu edildi. Hasta, sağlık çalışanlarının alkışlarıyla uğurladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Maske dağıtımı sürüyor
Maske dağıtımı sürüyor