İscehisar’da önlemler alındı

İscehisar Kaymakamlığı toplantı salonunda Kaymakam Uğur Kapar Başkanlığında ve kurum amirlerinin katılımıyla Vefa Sosyal Destek Grubu Toplantısı yapıldı.

İscehisar’da önlemler alındı
İscehisar’da önlemler alındı Admin
Bu içerik 948 kez okundu.

İscehisar’da önlemler alındı

İscehisar Kaymakamlığı  toplantı salonunda Kaymakam  Uğur Kapar Başkanlığında ve kurum amirlerinin katılımıyla Vefa Sosyal Destek Grubu Toplantısı yapıldı.

Toplantıda, 21.03.2020 tarih ve 5762 sayılı İçişleri Bakanlığı genelgesi kapsamında, sokağa çıkması sınırlandırılan 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarının karşılanmasına ilişkin konular ele alındı. Kapsam dahlinde olup sokağa çıkması kısıtlanan vatandaşların zorunlu temel ihtiyaçlarına ilişkin taleplerini İscehisar Vefa Sosyal Destek Grubu İletişim Merkezine (0272 341 5014- 0530 156 5530) 155, 156 ve 112 numaralarını arayıp iletebilecekler. Vefa Sosyal Destek Grubu olarak yapılan toplantıda, zorunlu ihtiyaçların karşılanması kapsamında EGM, JGK, Yerel yönetimler ve gerektiğinde sivil toplum görevlilerinin desteği ile vatandaşların temel ve zorunlu gereksinimlerinin karşılanmasına dair kararlar alındı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Polis görev başında
Polis görev başında
Mahsur kaldılar
Mahsur kaldılar