Yerinde inceliyor

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, belediye meclis üyeleri Abdullah Yıldız ve Veli Özcan ile birlikte Cumhuriyet Meydanında yapılan çalışmaları ve lise caddesi yol genişletme çalışmaları kapsamında istimlak edilen binanın yıkım çalışmalarını yerinde inceledi.

Yerinde inceliyor
Yerinde inceliyor Admin
Bu içerik 404 kez okundu.

Yerinde inceliyor

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, belediye meclis üyeleri  Abdullah Yıldız ve Veli Özcan ile birlikte Cumhuriyet Meydanında yapılan çalışmaları ve lise caddesi yol genişletme çalışmaları kapsamında istimlak edilen binanın yıkım çalışmalarını yerinde inceledi.

Çalışmaları yerinde inceleyen Dinar Belediye Başkanı  Nihat Sarı, “İlçemize yakışır daha güzel bir Cumhuriyet Meydanı için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Vatandaşlarımıza daha rahat bir trafik akışı sağlamak ve görsel bir cadde oluşturmak için yol genişletme çalışmalarına devam ediyoruz. Yol genişletme çalışmalarımız kapsamında ise lise caddesinde istimlak edilen binanın yıkım işlemlerini yerinde inceledik. Ve yol genişletme için gerekli çalışmalara devam ediliyor.” dedi.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Polis görev başında
Polis görev başında
Mahsur kaldılar
Mahsur kaldılar