Yılmaz’a Teşekkür Belgesi

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu ülkemizi uluslar arası yarışmalarda başarı ile temsil eden özel sporcu Münevvere Yılmaz’ın annesi Hanife Yılmaz’a teşekkür belgesi gönderdi. Belgeyi Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Feyzullah Dereci takdim etti.

Yılmaz’a Teşekkür Belgesi
Yılmaz’a Teşekkür Belgesi Admin
Bu içerik 1976 kez okundu.

Yılmaz’a Teşekkür Belgesi

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet  Kasapoğlu ülkemizi uluslar arası yarışmalarda başarı ile temsil eden özel sporcu Münevvere Yılmaz’ın annesi Hanife Yılmaz’a  teşekkür belgesi gönderdi. Belgeyi  Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Feyzullah Dereci takdim etti.

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor il  Müdür Vekili  Feyzullah Dereci  teşekkür belgesinin takdimi sırasında yaptığı konuşmada, “Afyonkarahisar Özel sporcular Spor kulübü ve Afyonkarahisar Mor Beyaz gençlik ve Spor kulübüne 2019 yılında yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı Gençlik ve spor bakanlığımız tarafından hazırlanmış olan teşekkür belgesini , Kulup başkanı aynı zamanda özel milli sporcumuz olan Münevvere Yılmaz ın annesi olan Hanife Yılmaz’a verdik, özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı hem sporcumuzu, hem de başarılı milli sporcumuzu kutluyoruz” dedi.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Polis görev başında
Polis görev başında
Mahsur kaldılar
Mahsur kaldılar