Mehmetçiğe tam destek

İlimiz genelinde hain İdlip saldırısı sonrası şehit olan askerlerimize destek çığ gibi devam ediyor.

Mehmetçiğe tam destek
Mehmetçiğe tam destek Admin
Bu içerik 353 kez okundu.

Mehmetçiğe tam destek

İlimiz genelinde hain İdlip saldırısı sonrası şehit olan askerlerimize destek çığ gibi devam ediyor.

Afyonkarahisar’da Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) bünyesinde faaliyet gösteren yurtlarda Mehmetçiğe destek amacıyla dün akşam yurdun ışıkları ile TSK yazılarak, Türk bayrağı açılıp İstiklal Marşı okundu. Kent genelindeki Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağılı yurtlardan Mehmetçiğe destek geldi. Öğrenciler, Türk Silahlı Kuvvetlerinin İdlip’e düzenlediği “Bahar Kalkanı Harekatı”na destek vermek amacıyla koreografi yaptılar. Bacım Sultan Kız Öğrenci Yurdu’nun ışıkları ile “TSK” yazılırken öğrenciler Türk bayrağı açıp İstiklal Marşı okudular. Öğrenciler bu gösterisinin sosyal medyada paylaşılmasıyla büyük beğeni toplarken tıklanma rekorları kırdı.

AY YILDIZ OLDULAR

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ile Suriye Milli Ordusu (SMO) ile birlikte 24 Şubat'ta başlatılan Bahar Kalkanı Harekatına yurt genelinde destekler sürüyor. Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde Şuhut Zafer Anadolu Lisesi öğrencileri, harekata katılan Mehmetçiğe moral ve destek amacıyla okul bahçesinde bir araya gelerek ay yıldız koreografisi oluşturdu. Okulda bulunan 420 öğrenci planladıktan sonra ay yıldızlı koreografi oluşturarak, İstiklal Marşını okudu. Öğrencilerin yapmış olduğu etkinlik görenleri ise duygulandırdı. Kısa sürede sosyal medyada da yayın görüntü sonrasında öğrencilere çok sayıda tebrik mesajı yağdı.

DUALAR ASKERLERİMİZ İÇİN

Şuhut ilçesinde İdlib'te şehit düşen Mehmetcikler için Şuhut Büyük Camii'de Mevlid-i Şerif proğramı düzenlendi. AK Parti Şuhut İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen programa, Şuhut İlçe Kaymakamı Nurullah Kaya, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, AK Parti Şuhut İlçe Başkanı Ali Diren, Şuhut Müftüsü İsa Ada, AK Parti Şuhut Gençlik Kolları Başkanı Batuhan Kebeli, İl Genel Meclisi Üyeleri Umut Eroğlu, Gültekin Özdemir, ilçe imam hatipleri ve yüzlerce vatandaş katıldı. Kur'an-ı Kerim tilaveti ve ilahiler eşliğinde devam eden programında duygu dolu anlar yaşanırken, etkinlik İlçe Müftüsü İsa Ada'nın yaptığı dua ile son buldu. Program sonunda AK Parti Şuhut İlçe Başkanlığı tarafından cami cemaatine ikramda bulunuldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Polis görev başında
Polis görev başında
Mahsur kaldılar
Mahsur kaldılar