Şampiyonlar belirlendi

2016 yılında aramızdan ayrılan, vefatına kadar Ülkemize çoğu rekor olmak üzere 83 Dünya Şampiyonluğu kazandıran F Klavyenin Mucidi İhsan Yener adı verilen Ülkemizin en büyük yarışı olan Türkiye İhsan Yener Klavye Şampiyonası'nın 15’incisi sonuçlandı.

Şampiyonlar belirlendi
Şampiyonlar belirlendi Admin
Bu içerik 457 kez okundu.

Şampiyonlar belirlendi

2016 yılında aramızdan ayrılan, vefatına kadar Ülkemize çoğu rekor olmak üzere 83 Dünya Şampiyonluğu  kazandıran F Klavyenin  Mucidi İhsan Yener adı verilen Ülkemizin en büyük yarışı olan Türkiye İhsan Yener Klavye Şampiyonası'nın 15’incisi sonuçlandı.

Şampiyonaya, artan ilgiyle bu yıl 47 İlden ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden olmak üzere 180 okuldan toplam 907 kişi katıldı. Anadil ve Çok Dilli (16 dil) ayrımıyla 2 yarış türü olarak 1 Şubat – 1 Mart 2020 tarihleri arasında düzenlenen 2020 Türkiye İhsan Yener Klavye Şampiyonasındaki tüm kategorilerin şampiyonları belirlendi. Anadil Yarışında: 0-12 yaş Küçükler Kategorisinde Sandıklı Cumhuriyet Ortaokulundan Nisan Maya Tunçoğlu dakikada net 101 sözcük; 13-16 yaş Öğrenciler Kategorisinde Şuhut Anadolu Lisesinden Onur Demirbaş dakikada net 95 sözcük; 17-20 yaş Gençler Kategorisinde Şuhut Fatih İlk, Kurtuluş Ortaokulu ve Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesinden İlyas Pamukçu dakikada net 121 sözcük; 21-99 yaş Deneyimliler Kategorisinde Ankara T.C. Adalet Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığından Celal Aşkın dakikada net 139 sözcük hatasız süratle yazarak kategorilerinin Türkiye Şampiyonu oldular.

.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı