Başkanımızın yanındayız

TBMM eski Başkanı,son Başbakan ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret etti. Yıldırım, Başkan Zeybek’e tam destek verdi

Başkanımızın yanındayız
Başkanımızın yanındayız Admin
Bu içerik 629 kez okundu.

Başkanımızın yanındayız

TBMM eski Başkanı,son Başbakan ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret etti. Yıldırım, Başkan Zeybek’e tam destek verdi

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Afyonkarahisar Şubesi tarafından düzenlenen "Gençlerin Kankası Gençlerle Buluşuyor" adlı programa katılmak üzere ilimize gelen AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın ziyaretinden duyduğu mutluluğu ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Afyon’lu hemşehrilerimiz adına kendisine çok teşekkür ediyorum. Bu güne kadar ülkemizin gelişimi adına yapmış olduğu hizmetleri eserleri herkes yakinen biliyor. Kelimenin tam anlamıyla hizmet adamı. Allah kendisinden razı olsun, sağlıklı uzun ömürler versin. İnşallah ülkemize daha nice hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin” dedi. 

ÜSTÜN BAŞARI DİLİYORUM

Eski TBMM Başkanı, son Başbakan ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım ise Afyonkarahisar Belediyesini ziyaret etmekten duyduğu mutluluğu ifade etti. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e hayırlı olsun dileklerini ileten son Başbakan Binali Yıldırım; “Bu gün üç ayların ilk günü tüm vatandaşlarımızın ve Afyonkarahisar’lı hemşehrilerimin üç aylarını tebrik ediyorum. Değerli Başkanımız 31 Mart seçimlerinde Afyon'un şehrül emini oldu, Belediye Başkanı seçildi. Önceki Belediye Başkanımızdan bayrağı devir aldı. Afyonkarahisar için yeni projeleri hayata geçirecek. Güzel hizmetler yapacağına yürekten inanıyorum. Kendisine üstün başarılar diliyorum.” dedi.

ÖNEMLİ ADIMLAR ATILDI

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in bir senesi dolmadan mali durumu düzeltecek çok önemli adımlar attığını söyleyen Yıldırım; “Borcu tamamen kapatmış, bundan sonra şehrin daha da güzelleşmesi için, burada yaşayan hemşehrilerin hayatını kolaylaşması için hem çevreci projeler hem alt yapı, hem üst yapı ulaşım projelerini seri bir şekilde yapmaya devam edecek. Belediye Başkanımızın yayındayız. Tekrar Başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun. Ziyarete Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları Süleyman Karakuş ve Murat Öner ile beraberindeki heyet katıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Polis görev başında
Polis görev başında
Mahsur kaldılar
Mahsur kaldılar