CHP’yi birlikte yöneteceğiz

1 Mart’ta yapılacak olan CHP İl Kongresinde başkanlığa aday olan Av. Ramazan Akgöz yönetim kurulunda görev alacak isimlerle birlikte basın toplantısı düzenledi. Akgöz göreve geldiklerinde partiyi CHP’ye gönül verenlerle birlikte yöneteceklerini söyledi.

CHP’yi birlikte yöneteceğiz
CHP’yi birlikte yöneteceğiz Admin
Bu içerik 792 kez okundu.

CHP’yi birlikte yöneteceğiz

1 Mart’ta yapılacak olan CHP İl Kongresinde başkanlığa aday olan Av. Ramazan Akgöz  yönetim kurulunda görev alacak isimlerle birlikte basın toplantısı düzenledi. Akgöz göreve geldiklerinde  partiyi CHP’ye gönül verenlerle birlikte yöneteceklerini söyledi.

Hafta sonu yapılacak olan CHP İl kongresinde il başkanlığı için 5 aday yarışacak. Başkan adaylarından Av. Ramazan Akgöz yönetim kurulu listesinde bulunan  kişilerle birlikte basın mensuplarıyla sabah kahvaltısında bir araya geldi.

ÜLKEMİZ KÖTÜ YÖNETİLİYOR

 Uzun yıllardır siyasetin içerisinde yeraldığı belirten CHP İl Başkan Adayı Av. Ramazan Akgöz  yaptığı açıklamasında, “2002 yılından beri ülkeyi yöneten AKP iktidarı  ülke ekonomisini kötü yönetmiştir. Tarım ülkesi olan ülkemiz et, saman, buyday ithal eden ülke konumuna gelmiştir. Çiftçimiz, esnafımız, işçimiz, memurumuz ve  emeklimiz başta olmak üzere her kesim borç içerisindedir. KHK ile bir kişinin iki dudağının arasından çıkan kelimelerle yönetilen ülke durumuna gelen ülkemizde adalet, demokrasi yok olmaktadır. Ülkenin içinde bulunduğu kötü durumdan kurtarmanın yolu CHP’nin iktidara gelmesidir”

ABİ OLARAK YOLA ÇIKTIM

AKP’nin kurulduğu il olan Afyonkarahisar iktadar tarafından en mağdur edilen illerin başında geldiğini söyleyen Av. Ramazan Akgöz, “Ekonomi de çıkmazda olan Afyonkarahisar maalesef eğitimde de çok geride kalmıştır. Eğitim kurumları cemaatlere teslim edilmiştir. Vatandaşımız biz CHP’lileri birbirlerine kırın küskün olarak görmektedir. Yönetime geldiğimizde öncelikle vatandaşın bu tesbitini  yok etmek için çalışmaya başlayacak. Öncelikle  parti içerisindeki kırgınlıklara son vereceğiz. CHP’ye gönül verenleri ziyaret edeceğiz. Kavgali bir parti olmaz. Vatandaşımızın güvenini sağlayacağız. Ben abi olarak yola çıktım. Partimizi birlikte yöneteceğiz” dedi.

 

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İyiki varsınız
İyiki varsınız
Birlikte başaracağız
Birlikte başaracağız