TED KOLEJİ ŞAMPİYON

Okul Sporları Basketbol küçük erkekler müsabakalarında final maçında Şemsettin Karahisarı Orta Okulunu 49-48 yenen TED Afyon Koleji şampiyon oldu.

 TED KOLEJİ ŞAMPİYON
 TED KOLEJİ ŞAMPİYON Admin
Bu içerik 1526 kez okundu.

 TED KOLEJİ ŞAMPİYON

Okul Sporları Basketbol  küçük erkekler müsabakalarında  final maçında Şemsettin Karahisarı Orta Okulunu  49-48 yenen  TED Afyon Koleji şampiyon oldu.

Okul Sporları 2019-2020 sezonu faaliyet programında yer alan Küçük  Erkekler Basketbol müsabakaları tamamlandı. Mustafa Abi spor salonunda oynanan final  müsabakalarında üçüncülük maçında Kocatepe Orta okulu ile Neriman İbrahim Küçükkurt ortaokulu karşı karşıya geldiler.  Baştan sona rakibi karşısında üstün  olan Kocatepe Orta okulu rakibini 65-30 gibi açık sayı farkı ile yenerek il üçüncüsü oldu.   Final maçında Özel  TED Afyon Koleji  ile  Şemsettin Karahisari Ortaokulu karşı karşıya geldiler. Müsabakanın başından sonuna kadar kendilerini izleyen  arkadaşlarına, velilerine zevkli ve çekişmeli bir mücadele sergileyen her iki okulun oyucularının nefes nefese geçen mücadelesinde rakibini bir sayı farkla 49-48 yenen  Özel TED Koleji   il şampiyonu olarak grup maçlarında Afyonkarahisar’ı temsil etme hakkını elde etti.

KUPA VE MADALYA VERİLDİ

Okullararası yıldız Erkekler Basketbol müsabakalarında dereceye giren takımlara kupaları  Türkiye Basketbol Federasyonu Afyonkarahisar  İl  Hakem Kurulu üyesi  Ahmet Sarlık tarafından verilirken, ikinci olan Şemsettin Karahisarı orta okulunun madalyaları okul müdürü Necan  Dündar tarafından verildi.Kupa ve madalyalarını alan okul takımları günü taçlandırmak için topluca hatıra  fotoğraf çekindiler.

DEDESİ YERİNDE DURAMADI

Torunu Özel TED koleji basketbol  takımında oynanan torunu Ekrem Demirel’i  final maçında  yalnız bırakmayan Dedesi iş adamı Adnan Demirel, Annesi Belediye Meclis üyesi Saliha Kılıçaslan ve Babası Abdullah Kılıçaslan zevkli ve çekişmeli geçen müsabakayı tribünden izlediler. Takımların karşılıklı buldukları basketler izliyenleri heyecanlandırırken, Adnan Demirel  kızı ve damadı ile birlikte smüsabakayı ayakta izledi. Maç sonrasında şampiyonluk kupasını kazanan torunu Ekrem Demiril’i tebrik eden Adnan Demirel günün anısına torunuyla birlikte şampiyonluk kupasıyla fotoğraf çekindi

 

ODAK HABER /AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İyiki varsınız
İyiki varsınız
Birlikte başaracağız
Birlikte başaracağız