Sessiz etkinlik

YOL-İş Sendikası ile TÜHİS'in düzenlediği "İl Özel İdareleri ve Şirketlerinde Uygulanan Toplu İş Sözleşmelerine İlişkin Sorunlar ve Çözüm Önerileri ile Sosyal Diyalog Toplantısı" basına haber verilmeden üç gün boyunca ilimizde özel bir termal otelde gerçekleşti.

Sessiz etkinlik
Sessiz etkinlik Admin
Bu içerik 1684 kez okundu.

Sessiz etkinlik

YOL-İş Sendikası  ile TÜHİS'in düzenlediği "İl Özel İdareleri ve Şirketlerinde Uygulanan Toplu İş Sözleşmelerine İlişkin Sorunlar ve Çözüm Önerileri ile Sosyal Diyalog Toplantısı" basına haber verilmeden üç gün boyunca ilimizde özel bir termal otelde  gerçekleşti.

BAKANLAR KATILACAKTI

Düzenlenen etkinliğin programı günler öncesinde yapılmış, toplantının açış bölümüne İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Aile  Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’ta katılacaklardı. Geçtiğimiz günlerde Van’da meydana gelen çığ düşmesi sonucunda 33 vatandaşımızın hayatını kaybetmesi sonrasında Van iline giden Bakanlar Süleyman Soylu ve Zehra Zümrüt Selçuk toplantıya katılamadılar. Bakanların katılmadığı toplantıya Vali Mustafa Tutulmaz’da katılmayınca toplantının basına  duyurulmasıda  gerçekleşmedi.

ERGÜN  ATALAY KATILDI

Programa Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay Türk-İş Genel Mali Sekreteri ve aynı zamanda Yol-İş Genel Başkanı olan Ramazan Ağar, TÜHİS Genel Sekreteri Adnan Çiçek, Yol-İşSendikası Yönetim Kurulu Üyeleri, Şube Başkanları ve TÜHİS'e bağlı İl Özel İdare Genel Sekreterleri ve çok sayıda sivil toplum kuruluşu ve sendika yöneticileri katıldı. Basına kapalı olarak gerçekleşen toplantının ayrıntı bilgilerine  ve fotoğraflarına ODAK haber merkezi ulaştı.  Basına kapalı olan gerçekleşen toplantının ayrıntılı haberleri 2 sayfamızda.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akıllanmıyoruz
Akıllanmıyoruz
Asayiş’ten nokta atış
Asayiş’ten nokta atış