Sendikacılarla buluştu

Türk-İş Genel Başkan Ergün Atalay , Mali Sekreter ve Yol-İş Genel Başkanı Ramazan Ağar ile birlikte Türk-İş Afyonkarahisar İl Temsilciği'ni ziyaret etti.

 Sendikacılarla buluştu
 Sendikacılarla buluştu Admin
Bu içerik 394 kez okundu.

 Sendikacılarla buluştu

Türk-İş Genel Başkan Ergün Atalay , Mali Sekreter ve Yol-İş Genel Başkanı  Ramazan Ağar ile birlikte Türk-İş Afyonkarahisar İl Temsilciği'ni ziyaret etti.

Bir takım temaslarda bulunmak üzere Afyonkarahisar iline gelen Türk-İş Genel Başkanı  Ergün Atalay, Yol-İş Genel Başkanı ve aynı zamanda Türk-İş  Mali Genel Sekreteri olan Ramazan Ağar ile birlikte Afyonkarahisar Türk-İş  İl Temsilciliği'ne ziyarette bulundu. Ziyarette Türk-İş İl Temsilcisi Muharrem Uslu, Demiryol-İş Şube Başkanı Ali Aydın, Belediye İş Şube Başkanı Yücel Şahin, Yol-İş İl Temsilcisi Atilla Kılınç, Harb-İş İl Temsilcisi Yasin Öztürk ile Türk-İş’e  bağlı sendikaların şube başkan ve yöneticileri hazır bulundular. Karşılışklı görüş alış-verişin gerçekleştiği ziyarette  şube başkan ve temsilcileri  sorunlarını aktardılar. Genel Başkan Atalay sorunların çözümü noktasında görüşlerini  paylaştı. Ziyaret sonrasında toplu hatıra fotoğrafı çekinildi. ODAK HABER/AHMET SARLIK

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eş zamanlı operasyon
Eş zamanlı operasyon
Çöl’ü ziyaret ettiler
Çöl’ü ziyaret ettiler