Toplantıya katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesindeki komisyon ve kurullar ,TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri’ nin de katılımıyla toplandı. Dinar Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bağırkan üyesi bulunduğu Dilekleri İnceleme Komisyon toplantısına katıldı

Toplantıya katıldı
Toplantıya katıldı Admin
Bu içerik 1206 kez okundu.

Toplantıya katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesindeki komisyon ve kurullar ,TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri’ nin de katılımıyla toplandı. Dinar Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bağırkan üyesi bulunduğu Dilekleri İnceleme Komisyon toplantısına katıldı.

DİTSO Yönetim Kurulu  Başkanı Abdullah Bağırkan ve Genel Sekreter  Tansu Kurt’un katıldığı Sektör Sorunlarının ve çözüm önerilerinin konuşulduğu toplantıda DİTSO  tarafından sunulan rapor incelendi tüm sektörlerin  Sorunları ve Çözüm önerileri hakkında istişarelerde bulunuldu. Toplantı sonun da Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi  Oğuzhan Ata SAdıkoğlu ve Genel Sekreter Mustafa Saraçöz ile istişare yapan Bağırkan toplantının sonucunun verimli olacağına değinerek, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ve Genel Sekreter Mustafa Saraçöz’e misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Maske dağıtımı sürüyor
Maske dağıtımı sürüyor