Dinar’da kurslar açılacak

Dinar Halk Eğitimi Merkezi faaliyetlerinin değerlendirilmesi amacıyla yapılan İlçe Hayatboyu Öğrenme Komisyonu Şubat ayı toplantısı İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya başkanlığında Halk Eğitimi Merkezi çok amaçlı salonunda yapıldı.

Dinar’da kurslar açılacak
Dinar’da kurslar açılacak Admin
Bu içerik 944 kez okundu.

Dinar’da kurslar açılacak

Dinar Halk Eğitimi Merkezi faaliyetlerinin değerlendirilmesi amacıyla yapılan İlçe Hayatboyu Öğrenme Komisyonu Şubat  ayı toplantısı İlçe Kaymakamı  Selami Kapankaya başkanlığında Halk Eğitimi Merkezi çok amaçlı salonunda yapıldı.

Toplantıya Cumhuriyet Savcısı  Hüseyin Kaçar ,İlçe  Jandarma Komutanı  Necip Kaçar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş,Kurum, Daire Amirleri,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve Okul Müdürlerinin  katıldığı toplantı Halk Eğitimi Merkezi Müdürü  Gültekin Koçer tarafından  bilgilendirme konuşması ile başladı. 2019-2020 eğitim öğretim yılı I.döneminde yapılan çalışmalar, açılan kurslar rakamsal veriler açıklandı. Okuma-Yazma Seferberliği, Bağımlılıkla Mücadele, Roman vatandaşların  sosyal yaşama entegre edilmesi kapsamında yapılan çalışmalar,Kamu kurumlarıyla işbirliği halinde açılabilecek kursların değerlendirildiği komisyon toplantısı vatandaşlarımızın ekonomik,sosyal ve kültürel gelişimleri için yapılacak faaliyetler konusunda önerilerin alınması ile tamamlandı.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eş zamanlı operasyon
Eş zamanlı operasyon
Çöl’ü ziyaret ettiler
Çöl’ü ziyaret ettiler