Protokol imzalandı

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'ı Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk, Türk Böbrek Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Ali Arda ve Şube Müdürümüz Betül Ersöz Özcan makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türk Böbrek Vakfı arasında protokol imzalandı.

Protokol imzalandı
Protokol imzalandı Admin
Bu içerik 1496 kez okundu.

Protokol imzalandı

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'ı Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk, Türk Böbrek Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Ali Arda ve Şube Müdürümüz Betül Ersöz Özcan makamında ziyaret etti.  Ziyaret sırasında İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türk Böbrek Vakfı arasında protokol imzalandı.

Protokol öğretmen, öğrenci ve velileri böbrek sağlığı ve böbrek hastalıkları konularında bilinçlendirmeyi hedeflemekte. Türk Böbrek Vakfı temsilcileri tarafından ilimizde iki gün eğitim verilmesinin planlandığı, eğitimlerin 450 öğretmenin katılacağı ve eğitim sonunda tüm katılımcılara katılım belgesi hazırlandığı ve eğitim materyallerinin de dağıtılacağı ifade edildi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin Yalçın ,''Türk Böbrek Vakfı tarafından ilkokul ve ortaokullarımızda eğitim verilmesi bizim için çok önemli, öğrenci ve velilerimizin bu konuda bilinçlenmesi ve sağlıklı bir nesil yetişmesini önemsiyoruz. Türk Böbrek Vakfı Başkanı nezdinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Ziyaret, protokolün imzalanması ve hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akıllanmıyoruz
Akıllanmıyoruz
Asayiş’ten nokta atış
Asayiş’ten nokta atış