Özdilek kan bağışladı

Özdilek Afyonkarahisar, toplumda farkındalık yaratmaya yönelik çalışmalarına devam ediyor. Kızılay kan toplama aracı Özdilek Afyonkarahisar’da gün boyu kan bağışı yapmak isteyenlere hizmet verdi.

Özdilek kan bağışladı
Özdilek kan bağışladı Admin
Bu içerik 1681 kez okundu.

Özdilek kan bağışladı

Özdilek Afyonkarahisar,  toplumda farkındalık yaratmaya yönelik çalışmalarına devam ediyor. Kızılay kan toplama aracı Özdilek Afyonkarahisar’da gün boyu kan bağışı yapmak isteyenlere hizmet verdi.

Toplumsal değerlere her zaman sahip çıkan ve sosyal sorumluluklarının farkında olan Özdilek Afyonkarahisar, Kızılay’ın gezici kan toplama aracını misafirleri ve personeliyle buluşturdu. Kan bağışında bulunan Özdilek Afyonkarahisar misafirleri ve çalışanları, hayat kurtarmaya vesile olmanın gururunu yaşadı. Türk Kızılayı Afyonkarahisar Şubesi kan toplama aracı, Özdilek Afyonkarahisar’da kan bağışı hakkında bilgilendirme yaparak gönüllülerden kan aldı. Misafir ve personeller, uzman doktorlar tarafından düzenli olarak kan verme hususunda bilgilendirildi. Görevli doktor, hemşire ve sağlık personelleri eşliğinde kan veren gönüllüler topluma faydalı olmanın mutluluğunu yaşadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akıllanmıyoruz
Akıllanmıyoruz
Asayiş’ten nokta atış
Asayiş’ten nokta atış