Biz bir aileyiz

Akrones Termal Otel’de sömestr tatilinin sona ermesi sonrasında çalışan personellere eğlence etkinliği düzenlendi. Çalışan personel havuz başında gönüllerince bir gün geçirdiler.

Biz bir aileyiz
Biz bir aileyiz Admin
Bu içerik 546 kez okundu.

Biz bir aileyiz

Akrones Termal Otel’de sömestr tatilinin sona ermesi sonrasında çalışan personellere eğlence etkinliği düzenlendi. Çalışan personel  havuz başında gönüllerince bir gün geçirdiler.

Hizmet kalitesi ve aldığı ödüllerle Afyonkarahisar’ın yanı sıra Türkiye’de adından söz ettiren Akrones Termal Otel sosyal sorumluluk projelerine hafta sonunda bir yenisi daha ekledi. Akrones Termal Otel yönetimi yoğun geçen sömestr sezonun ardından personeline motive amaçlı eğlence düzenledi.

PERSONEL STRES ATTI

Afyonkarahisar’da 5 yıldızlı otel konseptiyle hizmet veren Akrones Termal Otel, çalışanlarına yönelik olarak düzenlediği etkinliklerle de adından söz ettiriyor. Otel yönetimi tarafından sömestr tatilinin sona ermesi ve yorulan personellere motivasyon kazandırmak amacıyla eğlence  partisi düzenlendi. Akrones Genel Müdürü Ünal Özgen, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Şule Tokpunar’ında  katıldığı etkinlikte sömestr tatili boyunca yoğun bir şekilde çalışan Akrones Termal Otel personelleri, stres ve yorgunluklarını  müzik eşliğince oynayarak attılar.

“ETKİNLİKLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Motivasyon eğlencesi hakkında açıklamada bulunan  Akrones Termal Otel  Genel Müdürü  Ünal Özgen, “Sömestr tatilini çok yoğun geçirdik. Hotelimizde  hiç boş yer yoktu. Yaklaşık 250-300 çocuk misafirimizi hoşça vakit geçirmeleri için özel etkinlikler düzenledik. İki hafta boyuncu özveri ile yoğun  çalışan personelimize teşekkür ediyoruz. Yoğun geçen sömestr tatilinin ardından personelimize yönelik olarak böyle bir moral etkinliği gerçekleştirdik.   Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz etkinliğimizi  Sömestr tatilinin son gününde misafirlerimizi hotelimizden uğurladıktan sonra  havuz başında  tüm  personelimizin katılımı ile gerçekleştirdik. Personelimize  yönelik bu tür etkinliklerimiz ilerleyen günlerde de devam edecektir” dedi.

Etkinlik birbirinden lezzetli yemeklerin ardından düzenlenen eğlence programlarıyla devam etti. Müzik eşliğinde oynayan personeller, etkinlik nedeniyle otel yönetimine teşekkürlerini iletti. Genel Müdür Özgen Sömestr tatili boyunca başarı ile çalışan personeline teşekkür etti. Akrones Termal Otel personeli  kendi elleri ile hazırlamış oldukları yaş pastayı keserken, gönüllerince eğlenme fırsatı buldular.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı