Dostluk kazandı

Afyonkarahisar Belediye Meclis üyeleri ile İl Genel Meclisi üyeleri arasında voleybol müsabakası oynandı. Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonunda oynanan karşılaşmada Afyon Belediye Meclisi rakibini 3-0 yenerken kazanan dostluk oldu.

Dostluk kazandı
Dostluk kazandı Admin
Bu içerik 585 kez okundu.

Dostluk kazandı

Afyonkarahisar Belediye Meclis üyeleri ile İl Genel Meclisi üyeleri  arasında voleybol müsabakası oynandı. Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonunda oynanan karşılaşmada Afyon Belediye Meclisi rakibini 3-0 yenerken kazanan dostluk oldu.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek önderliğinde uzun yıllardır voleybol oynanan grubun içerisinde yer alan AK Partili Belediye Meclis üyeleri ile Burhanettin Çoban başkanlığında görev yapan AK Partili İl Genel Meclisi üyeleri  voleybol maçında karşı karşıya geldiler.  Karşılaşmayı AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, İl Genel ve Belediye Meclis üyelerinin bir bölümü, AK Parti kadın kolları üyeleri de izlediler.

BAŞKANLAR RAKİP OLDU

Uzun yıllardır voleybol oynayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile iki dönem belediye başkanlığı görevini yaptıktan sonra bu dönem İl Genel Meclisi Başkanlığı görevini yapan Burhanettin Çoban  voleybol müsabakasında ilk kez birbirlerine rakip oldular. Futbol,  Basketbol, voleybol ve motokos sporlarında ilimizin adının ülke genelinde duyulmasında payı bulunan İGM Başkanı  Burhanettin Çoban , “Ben sporu izleyeci olarak seviyorum. Gençlik yıllarımda voleybol oynadım. Uzun yıllar sonra ilk kez sahada voleybol maçına çıkıyorum. Rakibim olan Belediye Başkanımız bana göre daha tecrübeli. Uzun yıllardır birlikte oynuyorlar. Biz İGM üyeleri olarak yeni kurulan bir takımız. Tecrübe eksikliğimiz var. Müsabaka yaparak bu eksikliğimizi gidereceğiz. Kaybekmek veya kazanmak önemli değil. Öemli olan sağlıklı birey olmak için spor yapmak” dedi

OLUMLU SONUÇLARA ULAŞIYORUZ

Belediye Başkanı mehmet Zeybek Belediye Meclis üyeleri ile İl Genel Meclisi üyeleri  arasında oynanan voleybol maçının kazananının önemli olmadığını vurgulayarak, “Belediye ile İl Genel Meclisi üyeleri aralarındaki dostluk samimiyet vatandaşlarımıza yapılacak olan hizmetlere olumlu olarak yansıyacaktır. Bizi de  İl Genel Meclisi üyeleride halkımız seçmiştir. Halkımızın güvenlerine layık olabilmek için çalışıyoruz. Voleybol maçı ile de dostluğumuzu perçinlemiş oluyoruz. Bu sosyal sosyal etkinliklerimiz devam edecektir.  Müsabakamıza ilgi göstererek bizleri yalnız bırakmayan başta AK Parti il Başkanımız  Av. Hüseyin Sezen olmak üzere partimizin gençlik kolları ve kadın kolları başkanları ve üyeleri ile İl  ve Belediye Meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

BELEDİYE 3-0 KAZANDI

Belediye Meclis üyeleri ile İl  Genel Meclisi üyeleri arasında oynanan karşılaşmanın masa  hakemliklerini  Yüntaş Belediyespor’un antrenörü Burak Hascan, Voleybol takımı sorumlubu İbrahim Yılmaz yaparken, başhakemliği Ümit Özen yaptı.  Karşılaşmaya iyi başlayan Afyon Belediye Meclis üyeleri  Başkan Mehmet Zeybek’in kullandığı servislerle bulduğu sayılarla ilk seti 25-15 kazandı. İkinci sette  rakibi İGM üyelerinin antrenörlüğünü yapan meclis üyesi Nurettin Birliktir’in zamanında yaptığı müdahaleler işe yarasada seti 25-23 Belediye  kazandı.  Bu sette  belediye meclis üyeleri Hüseyin Karaca, Murat Öner ve Süleyman Karakuş  rakiplerinin arka bölgeye attıkları topları zamanında müdahale ederek setin  zevkli ve çekişmeli geçmesinde büyük katkıları oldu. Üçüncü sette hücumda etkili olan Mustafa Oğuz’a  Ercan İşlek’in pasörlüğündeki başarısıda eklendi. İGM üyelerinden Ali Karkı’nın çabası setin kazanılmasına yeteyince Belediye seti 25-22 maçıda 3-0 kazandı. Müsabakanın rövanşı önümüzdeki aylarda yapılacak. Müsabakayı izleyen AK Parti il Başkanı Av. Hüseyin Sezen her iki takımın oyuncularını ortaya koydukları mücadeleden dolayı tebrik etti.

ODAK ÖZEL HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
10. yıl kutlaması
10. yıl kutlaması
Beyfendiyi inceledi
Beyfendiyi inceledi