Gazi EML şampiyon

Kulüplerarası U 14 Erkekler Basketbol Ligi hafta sonu oynanan müsabakalar ile sona erdi. Şampiyon olan Gazi EML Gençlik ve Spor kulübü 11-16 Şubat tarihlerinde Aydın’da yapılacak olan grup birinciliği müsabakalarında ilimizi temsil edecek.

Gazi  EML  şampiyon
Gazi  EML  şampiyon Admin
Bu içerik 421 kez okundu.

Gazi  EML  şampiyon

Kulüplerarası U 14 Erkekler Basketbol Ligi  hafta sonu oynanan müsabakalar ile sona erdi. Şampiyon olan  Gazi EML  Gençlik ve Spor kulübü  11-16 Şubat tarihlerinde Aydın’da yapılacak olan grup birinciliği müsabakalarında ilimizi temsil edecek.

2019-2020 Sezonu Kulüplerarası U 14 Erkekler Basketbol Ligi sona hatfa sonu oynanan 5 karşılaşma ile  sona erdi.  Karakartal Yeninesil’i 47-30, Çimentospor- Afyon Belediye’yi 66-48, Afyon Yıldızları (A) takımı Gazi (B) takımını  61-37, Gazi (A) takımıda Afyon Yıldızları (B) takımını  78-12, ligin son maçın da da Kocabey Yükseliş’i 52-38 yendiler. Oynanan karşılaşmalar sonunda Gazi (A) il şampiyonu olurken,  Çimentospor ikinci, Afyon Yıldızları (A) takımıda ligi üçüncü olarak tamamladılar.

KUPALARINA KAVUŞTULAR

Tınaztepe Spor Salonunda oynanan karşılaşmalar sonrasında dereceye giren takımlara kupaları   verildi.  Basketbol İl Hakem Kurulu Üyeleri İsmail Yurdunuseven  ve Ahmet Sarlık  tarafından kulüplere kupaları teslim edildi. Kupa töreni  sonrasında takımlar  oyuncular ve aileleri ile birlikte  toplu olarak hatıra fotoğraf çekindiler. U 14 Erkekler Basketbol Ligini değerlendiren Basketbol İl Temsilcisi Feyzullah Demirkale, “Bu sezon düzenlediğimiz lige katılan tüm kulüplerimizin idarecilerine, antrenörlerine,geleceğimizin basketbolcuları olacak minik sporcularımıza, onları yetiştiren velilerimize teşekkür ediyorum. Birbirinden zevkli ve çekişmeli geçen müsabakalarda  sporcularımızın sergilemiş oldukları  mücadele basketbol ilimiz adına ileri için umut verdi. Çok yetenikli sporcularımız var. Alt yapımız iyi yolda” dedi.

AHMET SARLIK/ODAK HABER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
10. yıl kutlaması
10. yıl kutlaması
Beyfendiyi inceledi
Beyfendiyi inceledi