Sosyal etkinliklere katılın

Okullarda dün yarı yıl tatili başladı. Karnelerini alan öğrenciler iki haftalık tatile başladılar. İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın yayımladığı yarı yıl mesajında öğrencilere, öğretmenlere ve velilere seslendi.

Sosyal etkinliklere katılın
Sosyal etkinliklere katılın Admin
Bu içerik 1270 kez okundu.

Sosyal etkinliklere katılın

Okullarda dün yarı yıl tatili başladı. Karnelerini alan öğrenciler  iki haftalık tatile başladılar. İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın yayımladığı yarı yıl mesajında öğrencilere, öğretmenlere ve velilere seslendi.

9 Eylül 2019 Pazartesi  günü başlayan 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı birinci kanaat dönemi  dün sona erdi. 3 Şubat 2020 Pazartesi günü başlayacak olan ikinci kanaat dönemi de 19 Haziran 2020 Cuma günü sona erecek. Afyonkarahisar İl milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın tatile giren öğrenciler için yarıyıl mesajı yayımladı.

KİTAP OKUYUN

Milli Eğitim Müdürü Yalçın mesajında, “Bu tatil hepiniz için büyük bir fırsat, sosyal ve kültürel etkinliklere de zaman ayırarak eksiklerinizi kısa zamanda giderebilirsiniz. Düşük notlar sizi yıldırmasın. İkinci kanaat döneminde daha çok çalışarak öğretmenlerinizin ve ailelerimizin desteğiyle başarıları kucaklayabilirsiniz. Tatilde mutlaka sosyal etkinliklere zaman ayırmalı, kitap okumayı da ihmal etmemelisiniz. Hepinizin başarılı olacağınıza yürekten inanıyor, sizlerle gurur duyuyorum.Sağlıklı ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmenizi diliyorum”  dedi.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
10. yıl kutlaması
10. yıl kutlaması
Beyfendiyi inceledi
Beyfendiyi inceledi