Kardeşim sensin

Afyon Lisesinin “Kardeşim Sensin Projesi” kapsamında kardeş okul seçtiği Bostanlı İlkokuluna kitap ve kıyafet yardımı dağıtım törenine İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın’da katıldı.

Kardeşim sensin
Kardeşim sensin Admin
Bu içerik 1350 kez okundu.

Kardeşim sensin

Afyon Lisesinin “Kardeşim Sensin Projesi” kapsamında kardeş okul seçtiği Bostanlı İlkokuluna kitap ve kıyafet yardımı dağıtım törenine İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın’da katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'ın katılımı ile Bostanlı İlkokulunda  gerçekleştirilen kitap ve giyim yardımı törenine, Şube Müdürü Mustafa Günay, Afyon Lisesi Müdürü Turgay Bingül, Bostanlı İlkokulu Müdürü  Merve Nur Tuna, Bostanlı  köy Muhtarı Ekrem Göktaş, Afyon Lisesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü Öğretmen ve Öğrenciler katıldı.

KARDEŞLİK  PAYLAŞMAKTIR

Törenin açılış konuşmasını yapan Bostanlı İlkokulu Müdürü  Merve Nur Tuna, Bostanlı İlkokulu ve Afyon Lisesinin kardeş okul olmasından duydukları mutluluğu dile getirerek İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'a, Afyon Lisesi idareci, öğretmen ve öğrencilerine proje kapsamında yaptıkları yardımlardan dolayı teşekkür etti. Törende konuşan  Afyon Lisesi Müdürü Turgay Bingül;  "Kardeşim Sensin" Projesi kapsamında Afyon Lisemiz ile Bostanlı İlkokulumuz 'Kardeş Okul' oldu. Kardeşim Sensin Projesi kapsamında Afyon Lisesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü Öğrencilerimiz Kulüp Öğretmeni Zübeyde Erol rehberliğinde Yardım Kampanyası düzenleyerek Bostanlı İlkokulumuzdaki kardeşleri için kıyafet ve kitap temin ettiler" dedi. 

BİZLER MUTLU OLUYORUZ

Projeden duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuşmasına başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın; "Okullarımızın kardeş okul projeleri kapsamında birbirleriyle yardımlaşması ve ortak etkinlikler düzenlemeleri bizleri mutlu ediyor. Afyon Lisesindeki abi ve ablaları tarafından kampanya düzenlenerek toplanan kitap ve kıyafetler Bostanlı İlkokulu öğrencilerimize hayırlı olsun. Bol bol bu kitapları okuyan öğrencilerimiz hedeflerine bir adım daha yaklaşacaklar. Belki de Kardeş Okulları olan Afyon Lisemizde eğitimlerine devam edecekler. Farkındalık oluşturmayı amaçlayan Afyon Lisesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü Öğrencilerimize, öğretmen ve idarecilerimize teşekkür ediyorum" dedi. Tören  İl Milli Eğitim Müdürü  Metin Yalçın ile protokol üyelerinin öğrencilerimize kitap ve kıyafetleri dağıtmasıyla program sona erdi.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
10. yıl kutlaması
10. yıl kutlaması
Beyfendiyi inceledi
Beyfendiyi inceledi