Çengel güven tazeledi

Bolvadin Cumhuriyet Halk Partisi Olağan İlçe kongresi yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimde mevcut Başkan Ömer Çengel yeniden göreve seçildi.

Çengel güven tazeledi
Çengel güven tazeledi Admin
Bu içerik 1037 kez okundu.

Çengel güven tazeledi

Bolvadin Cumhuriyet Halk Partisi  Olağan İlçe kongresi  yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimde  mevcut Başkan Ömer Çengel  yeniden göreve seçildi.

Bolvadin Cumhuriyet Halk Partisi 37. Olağan İlçe kongresine Bolvadin ilçe teşkilatı ve parti üyelerinin yanı sıra İl Başkanı Nevzat Ercan, Kasaba Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Siyasi Parti İlçe Başkanları ve Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, Afyonkarahisar, Emirdağ, Çay ve Sultandağı ilçe teşkilatından partililer ve misafirler katıldı.

GÜVEN TAZELEDİ

Divan başkanlığını Av. Ertuğrul Yılmaz'ın yaptığı kongrede saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasından sonra, gündemin diğer maddeleri görüşüldü. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'n mesajı okundu ve seçime geçildi.Tek listeyle girilen seçimde tüm delegelerin oyunu alan Cumhuriyet Halk Partisi mevcut ilçe başkanı Ömer Çengel ilçe başkanlığına seçildi.

ODAK HABER/ AHMET SARLIK

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İyiki varsınız
İyiki varsınız
Birlikte başaracağız
Birlikte başaracağız