Araç parkı genişliyor

Bayat belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur, belediyeye iki yeni iş makinası kazandıran milletvekilleri ve il başkanına teşekkür etti.

Araç parkı genişliyor
Araç parkı genişliyor Admin
Bu içerik 670 kez okundu.

“Göreve geldiğimiz günden bu yana Milletvekillerimiz Sayın Veysel Eroğlu, Sayın Ali Özkaya, Sayın İbrahim Yurdunuseven ile İl Başkanımız Sayın Hüseyin  Sezen’den çok büyük destek ve yardım gördük” diyen Bayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur, “Son olarak Belediyemiz araç filomuza 1 adet  tam teçhizatlı vidanjör ile 1 adet yükleyici olmak üzere 2 yeni iş makinamız eklenmiştir. Bugün itibari ile Belediye Araç filomuza 1 adet tam teçhizatlı vidanjör  ve 1 adet kazıcı yükleyici olmak üzere 2 adet iş makinamız eklenmiştir. Yeni iş makinalarımızla ilçemizdeki işlerimizi daha çabuk, daha rahat  bir şekilde yapabileceğiz. Makama oturduğumuz ilk günden bu yana bizleri yalnız bırakmayan milletvekillerimize ve il başkanımızın şahsında bütün teşkilat üyelerine sonsuz teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

YALNIZ BIRAKMIYORLAR

Bayat Belediye  Başkanı Halil İbrahim Bodur, Milletvekillerinin ve İl Başkanı Hüseyin Sezen’in ilçeyi hiç yalnız bırakmadıklarını söyledi. Başkan Bodur, “Milletvekillerimiz Sayın Eroğlu, Sayın Özkaya ve Sayın Yurdunuseven her zaman ilçemizi ziyaret ederek bizim talep ve isteklerimizi dinliyor, ayrıca Ankara’ya her gittiğimizde  bizlerle yakından ilgileniyorlar. Milletvekillerimizin yanı sıra, İl Başkanımız  Sayın Hüseyin Sezen ve teşkilatımızı sık sık ilçemize geliyor. Her zaman yardımcı olan ve dertlerimizi dinleyen vekillerimize ve teşkilatımıza sonsuz minnet duyuyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atıklardan sabun yaptılar
Atıklardan sabun yaptılar
Tayin hakkı tanınmalı
Tayin hakkı tanınmalı