Eğitim için herşeye varız

Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret eden CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Afyonkarahisar’ın eğitimdeki başarısının en üst seviyelere çıkması için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Eğitim için herşeye varız
Eğitim için herşeye varız Admin
Bu içerik 3362 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Belediye Meclis Üyesi İbrahim Meydanoğlu ve Eğitim komisyonu Üyesi Güray Şallı ile birlikte Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker’i ziyaret etti. Ziyarette konuşan Köksal, Afyonkarahisar’ın eğitimine emek veren kuruluşları ziyaret ettiklerini söyleyerek: “Afyonkarahisar’ın eğitimine emek veren kuruluşları ziyaret ediyoruz. Kentin eğitim düzeyinin üst sıralara gelmesi için gayret eden herkesle temas halindeyiz. Afyon Eğitim Vakfı da eğitime verdiği katkılarla önemsediğimiz kuruluşlardan birisi. Neredeyse ulusal düzeyde burs veriyorlar. Çok sayıda Afyonkarahisarlı çocuğumuzun eğitimine destek oluyorlar.” dedi.

“HERKES ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYMALI”

Afyon Eğitim Vakfı’na çalışmalarından ve eğitim camiasına katkılarından dolayı teşekkür eden Köksal: “Çocuklarımızın en iyi şekilde eğitim almaları için tüm eğitim camiasının, elini taşın altına koyması gerekiyor. Herşey çok güzel bir Afyonkarahisar için Afyonkarahisar’ın eğitimde daha üst sıralara gelebilmesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız.” dedi. Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, Köksal ve beraberindekilere nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İyiki varsınız
İyiki varsınız
Birlikte başaracağız
Birlikte başaracağız