Merdivenci ziyaret turunda

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

Merdivenci ziyaret turunda
Merdivenci ziyaret turunda Admin
Bu içerik 205 kez okundu.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş’u ziyaret etti. Merdivenci, Afyonkarahisar Belediyesi’nin şehrin en önemli kurumları arasında olduğunu belirterek 31 Mart Yerel Seçimleri’nden sonra göreve başlayan Süleyman Karakuş’a “hayırlı olsun” dileklerini iletti. Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş da ziyaret dolayısıyla teşekkür etti. Karakuş, şehrin yönetiminde istişareyi esas aldıklarını kaydetti.

Projeleri inceledi

Merdivenci daha sonra Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları 7. Bölge Müdürü Adem Sivri’yi ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Ziyarette TCDD 7. Bölge Müdürü Adem Sivri, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci’ye faaliyet ve projeler hakkında bilgi verdi. Verdiği bilgiler dolayısıyla Sivri’ye teşekkür eden Merdivenci, TCDD’nin projelerinin Afyonkarahisar için çok yararlı olduğuna dikkat çekerek, Ankara-İzmir Yüksek Hızlı Tren Hattı’nın bitirilmesiyle, Afyonkarahisar’ın Ankara ve İzmir’den daha çok misafir ağırlayacağını kaydetti.

69. yıl kutlaması

ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci ayrıca Afyon Türkeli Gazetesi sahiplerinden, ATSO Meclis Üyesi M. Önder Artuk’u ziyaret etti. Merdivenci, “Meclisimiz’de beraber çalışmaktan mutluluk duyduğum değerli iş insanı M. Önder Artuk’u, ilimizin köklü gazetesi Afyon Türkeli Gazetesi’ni devralmasından dolayı kutluyorum. Tarafsızlığı ve dürüst yayıncılığıyla Afyon Basın Tarihi’nde haklı bir iz bırakmış olan Türkeli Gazetesi’nin Önder Bey ile birlikte aynı çizgide devam edeceğine inancım tamdır. Geçtiğimiz günlerde, gazetenin eski sahibi Hacı Hakkı Özsoy adına Vefa Gecesi düzenleyen gazetenin 69’uncu yıldönümünü tebrik ediyor; çalışanlarına başarılar diliyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kediyi itfaiye kurtardı
Kediyi itfaiye kurtardı
Suçüstü yakalandılar
Suçüstü yakalandılar