Burada çalışmaktan mutluyum

Vali Mustafa Tutulmaz İl İdare Şube Başkanları toplantısına katıldı. Toplantıda konuşan Vali Tutulmaz, “Afyonkarahisar’ da olmaktan ve burada çalışmaktan duyduğum mutluluğu ifade ederken emeği geçen herkese teşekkür ediyorum”

Burada çalışmaktan mutluyum
Burada çalışmaktan mutluyum Admin
Bu içerik 181 kez okundu.

Toplantıya Vali Mustafa Tutulmaz, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Osman Alp, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk, Adli Yargı Adalet Komisyon Başkanı Fatih Serdar Köken, Vali Yardımcısı Ümit Şeref Kayacan, Vali Yardımcısı Vekili Nurullah Kaya, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hamza Çömez, İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız,  İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, İl Özel İdare Genel Sekreteri Murat Toy ve kurum müdürleri katıldı.

Daha da gelişeceğiz

Vali Tutulmaz toplantının açılış konuşmasında; “Afyonkarahisar gerçekten her geçen gün kendinden daha çok bahsettiren ve geleceğin en önemli şehirlerinden birisi olacaktır. Afyonkarahisar’ı hemen her alanda birlik ve beraberlik içerisinde daha iyi konumlara getirdik. Afyonkarahisar’ımızın ileride istihdam ortamı daha fazla ve daha çok kalkınabilen bir il olacağını hep birlikte görüyoruz. Önümüzdeki yıllar içerisinde Afyonkarahisar Türkiye' nin en gözde şehirlerinden birisi olacak. Bu yönde emin adımlarla ilerliyoruz. İlimiz yönetici ve idarecilerinin uyumlu bir şekilde çalışmasından sağlanan güç ve imkanlarının verimli kullanılması ile bu duruma gelindi. İlimiz aynı zamanda yapılan girişimler ile sanayi şehri olma yolunda da ilerliyor. Bu alandaki gelişme artarak devam edecektir. Afyonkarahisar’ da olmaktan ve burada çalışmaktan duyduğum mutluluğu ifade ederken emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atıklardan sabun yaptılar
Atıklardan sabun yaptılar
Tayin hakkı tanınmalı
Tayin hakkı tanınmalı