BİR YETİM BİR DİLEK BİR YETİMHANE

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şube Başkanı Mustafa Arslan, İDEA Uluslararası İnsani Yardım ve Eğitim Derneği Genel Başkanı Mustafa Yıldız Bir Yetim Bir Dilek Bir Yetimhane projesi kapsamında bir araya geldiler.

BİR YETİM BİR DİLEK BİR YETİMHANE
BİR YETİM BİR DİLEK BİR YETİMHANE Admin
Bu içerik 171 kez okundu.

İDEA Uluslararası İnsani Yardım ve Eğitim Derneği Genel Başkanı Mustafa Yıldız; Çad ülkesinde yapılacak olan Erol Battal Kız Yetimhanesi projesi bugüne kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Değerli katkılarından dolayı Başkan Zeybek’e teşekkürlerini iletti ve Son Mesaj Kur’an-ı Kerim ve Gerekçeli Türkçe Meali takdim etti.

Zeybek ismi yaşatılacak

Başkan Zeybek; “Böyle bir projenin içerisinde olmaktan mutluluk duyuyorum. Projede emeği geçenlerden, maddi ve manevi desteklerinden dolayı tüm katılımcılardan Rabbim razı olsun” dedi. Afyonkarahisar 1 No’lu Şube Başkanı Mustafa Arslan; “Kıymetli katkılarından dolayı Başkanımız Mehmet Zeybek’e, yoğun programları içinde bizlere değerli vakitlerini ayıran İDEA Genel Başkanı Mustafa Yıldız’a ve bu projede katkıda bulunan tüm dostlara teşekkür ediyorum. Çad’da yapılacak olan  Erol Battal Kız Yetimhanesinin bir bölümünde Belediye Başkanımızın Muhterem babası Ali Zeybek ismini de yaşatacağız inşallah” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atıklardan sabun yaptılar
Atıklardan sabun yaptılar
Tayin hakkı tanınmalı
Tayin hakkı tanınmalı