Taytak istişare etti

MHP Milletvekili Mehmet Taytak, İl Yönetimi ve İlçe Başkanları ile bir araya geldi. Atlıspor kulübünde ilçe başkanlarıyla kahvaltı da buluşan Milletvekili Taytak daha sonra Korel Termal Otel’e geçerek istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Taytak istişare etti
Taytak istişare etti Admin
Bu içerik 177 kez okundu.

İstişare toplantısının açılış konuşmasını yapan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Türkiye, il ve parti gündemiyle ilgili başkanları bilgilendirdi. Taytak, “Afyonkarahisar’ımızda, bilge liderimiz Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyi temsil eden, Milliyetçi Hareket Partisi'nin sancağını taşıyan il ve ilçe başkanlarımızla beraber çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemekte, güzel işlere imza atmaktayız. İl Başkanımız Mehmet Kocacan’a, Belediyelerimizden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Ahmet Kahveci’ye, Teşkilatlarımızdan Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Doğan Şimşek’e ve İl Sekreterimiz Beytullah Bostancı’ya teşekkürlerimi sunarım”
İnanç ve iman adamı

Milletvekili Taytak, “Dava adamı inanç ve iman adamıdır. İl ve ilçe başkanlarımız davasını özümsemiş, sorumluluğu ağır, hakkın yanında olan, yolundan vazgeçmeyen, eğilmeyen, ezmeyen davası vatan olan sancaktarlardır. 31 Mart seçimlerinden sonra da her gününü seçim günü gibi çalışıp, bulundukları ilçelerde ülküdaşlarımızın sorunlarını dile getiren sıcak, soğuk, düğün, cenaze demeden ülküdaşlarımızla ve hemşehrilerimizle kol kola hareket eden bir yapının içerisindeyiz. Ülküdaşlarımızla, genel merkezimiz, kutlu dergahımız arasında her zaman köprü olmuş, iyiliğe vesile, haksızlığa dur diyenlerle yola çıkmış olmaktan mutluluk duyuyorum. Siz değerli başkanlarımızın bize ilettikleri her talebe elimizden geldiğince cevap veriyor çözüm arıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde il ve ilçe başkanlarımızla beraber çıktığımız bu yolda hak davamıza ve yüce Türk milletimize zeval vermesin” dedi. Milletvekili Taytak’ın konuşmasının ardından İlçelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Daha sonra başkan sırasıyla ilçe ve beldeleri hakkında bilgiler verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atıklardan sabun yaptılar
Atıklardan sabun yaptılar
Tayin hakkı tanınmalı
Tayin hakkı tanınmalı