Projeleri incelediler

TCDD Genel Müdür Danışmanı İrfan İşpir, Trafik ve İstasyon Yönetimi Daire Başkanı Abdullah Özcanlı ve Demiryolu Trafik Yönetimi Teknik Ekibi TCDD 7.Bölge Müdürlüğünü ziyaret ettiler.

Projeleri incelediler
Projeleri incelediler Admin
Bu içerik 1544 kez okundu.

TCDD 7.Bölge Müdürü Adem Sivri’nin ev sahipliğinde Bölge Müdürlüğü dahilinde demiryolu trafik yönetimi, İstasyonların etkinliğini geliştirme, Lojistik Merkezler ve Yükleme İstasyonlarında yük potansiyelini artırma kapsamında yapılan çalışmalar masaya yatırıldı. Bölge Müdürlüğü üst kademe yönetim kadrosu ve orta kademe yöneticilerinin katılımı ile toplantı ve saha çalışmaları yapıldı. TCDD 7.Bölge Müdürlüğü Yükleme Merkezi Projelerinden ; Afyonkarahisar OSB iltisak demiryolu hattı yapımı ve Şahitler Kayası Mevkiinde Yükleme Merkezi oluşturulması Projesi, İscehisar OSB iltisak demiryolu hattı yapımı ve Mermer İhtisas Yükleme Merkezi Projesi sunumu yapıldı.

Sahaya indiler

Yapım çalışması tamamlanan Sülün Sayding den bağlantı yapılan 4 adet demiryolu yükleme hattında da Teknik Heyet tarafından saha incelemesi yapıldı. TCDD Genel Müdür Danışmanı İrfan İşpir ve Daire Başkanı Abdullah Özcanlı Denetim ve Kontrol Turnesinde Bölge Müdürü Adem Sivri nin refakatinde Bölge başlangıç İstasyonu Eskişehir den Demiryolu Yol Kontrol Aracı ile Gökçekısık, Sabuncupınar, Alayunt, Çöğürler, Değirmenözü, Döğer, İhsaniye, Gazlıgöl, B.Çobanlar İstasyonlarında, 2.gün de  Balmahmut, YıldırımKemal, Dumlupınar, Oturak, Banaz ve Uşak Gar da denetim ve incelemeler yapılarak TCDD 7.Bölge Müdürü Adem Sivri Heyeti TCDD 3.Bölge Müdürlüğüne uğurladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kediyi itfaiye kurtardı
Kediyi itfaiye kurtardı
Suçüstü yakalandılar
Suçüstü yakalandılar