Sorunlar tespit edildi

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirilen Sivil Toplum Kuruluşları Toplantısı’nda Afyonkarahisar’ın çözülmesi gereken öncelikli sorunları tespit edildi.

Sorunlar tespit edildi
Sorunlar tespit edildi Admin
Bu içerik 2077 kez okundu.

 

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde, Akrones Otel’de, 27 Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirilen Sivil Toplum Kuruluşları Toplantısı’nda bir araya gelen meslek kuruluşları ve ekonomi ile ilgili sivil toplum örgütleri, Afyonkarahisar’ın öncelikli sorunlarını tespit etti.ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’in konuşmasının ardından basına kapalı bölümde söz alan STK temsilcilerinin çözülmesi gerektiğini belirttiği ve ekonomiden eğitime kadar pek çok konuda gündeme getirilen 40’ı aşkın sorundan, en çok üzerinde durulan başlıkların başında Zafer Havalimanı geldi.

Ek sefer konulmalı

Zafer Havalimanı ile ilgili olarak ortak görüş, “Zafer Havalimanı daha işler hale getirilmelidir. Bunun için, İstanbul Havalimanı’na yapılan mevcut seferlerin yanı sıra Sabiha Gökçen Havalimanı ile termal otellerin misafirlerinin yoğun olarak yaşadığı Gaziantep gibi şehirlere de seferler konulmalıdır.  Zafer Havalimanı’nda şu anda uygulanan ve turizm sektörünün talebi doğrultusunda düzenlenen seferlere devam edilmesi ekonomimiz için olumludur. Bununla birlikte iş insanları için, bundan önce olduğu gibi sabah gidiş ve akşam dönüş olmak üzere bir seferin daha konulmasını talep ediyoruz. Ayrıca hemşehrilerimizin yoğun olarak yaşadığı Brüksel’e de Zafer Havalimanı’ndan uygun fiyatlı dış hat çalışması yapılmalıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Afyon huzurlu bir kent
Afyon huzurlu bir kent
Bakımları evde yapılıyor
Bakımları evde yapılıyor