ODAK GÜNDEME TAŞIDI YAZININ ÜZERİ BOYANDI

ODAK’ın “FETÖ'cüler hala boş durmuyor” manşeti ile kamuoyuna duyurduğu haberi sonrasında Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Spor Salonunun duvarına FETÖ mensuplarının yazmış olabileceği yazıların üzerleri okul yönetimi tarafından boyandı

ODAK GÜNDEME TAŞIDI YAZININ ÜZERİ BOYANDI
ODAK GÜNDEME TAŞIDI YAZININ ÜZERİ BOYANDI Admin
Bu içerik 761 kez okundu.

Geçmişte FETÖ örgütünün eğitimde kullanmış olduğu Akçin Mahallesindeki Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin spor salonunun duvarına yazılan “Geri döneceğiz. Elbet bir gün…” yazısının FETÖ’cüler tarafın yazılmış olabileceği tahmin edilen yazı ODAK tarafından gündeme getirilmişti.  Haberimiz sonrasında  başta İl Milli Eğitim Müdürlüğü olmak üzere harekete geçen yetkililerin okul yöneticilerini  uyarmaları sonrasında  spor salonunun duvarında yazılan tüm yazılarının üzerleri okul  görevlileri tarafından boyandı.

İNCELEME BAŞLATILDI

FETÖ’ye ait Özel Zafer Kolejine 15 Temmuz hain darbe girişi sonrasında KHK ile el konulmuş, okul binası  İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı olarak Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi olarak hizmet vermeye başlamıştı. Akçin Mahallesinde bulunan okulun spor salonunun yan duvarına yazılan, “Geri döneceğiz. Elbet bir gün…” yazısını okullarına el konulan “FETÖ’cüler tarafından mı yazıldı? sorusunu ODAK gündeme getirmişti. Haberimiz sonrasında duvara yazılan yazı hakında resmi kurumlarca inceleme başlatıldı.

 ODAK ÖZEL HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atıklardan sabun yaptılar
Atıklardan sabun yaptılar
Tayin hakkı tanınmalı
Tayin hakkı tanınmalı