Sırada hangar var

Eskişehir’e kaptırdığımız helikopter ambulansın tekrar ilimize kazandırmasında büyük emekleri olan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen ODAK’a önemli açıklamalarda bulundu.

Sırada hangar var
Sırada hangar var Admin
Bu içerik 1043 kez okundu.

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mehmet Duran’ın girişimleri, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in destekleri ile Devlet Hastanesi arka alanına yapılan helikopter pistine son 1 ay içerisinde 8 hasta helikopter ile ya hastaneye getirildi, yada ilimizden başka şehirlere sevk edildi. Eskişehir’e kaptırdığımız helikopter ambulansın tekrar ilimize kazandırılmasında büyük emekleri olan AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, ODAK’a özel açıklamalarda bulundu.

Işıklandırma yapılacak

Helikopter ambulansın Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nde konuşlandırıldığını söyleyen İl Başkanı Sezen, “Biz helikopter pistinin olduğu alana helikopter hangarını da taşımayı planlıyoruz. Bununla ilgili çalışmalarımz devam ediyor. Şu anda AFAD’da bulunan hangardan kalkan helikopter zaman ile sıkıntı yaşıyor. Biz bu sıkıntıyı gidereceğiz. Hatta helikopterin gece iniş ve kalkış yapabilmesi içinde ışıklandırma çalışması yapacağız. Hastanemizde çevre düzenlemesi yapacağız” Ahmet IŞIK/ODAK ÖZEL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atıklardan sabun yaptılar
Atıklardan sabun yaptılar
Tayin hakkı tanınmalı
Tayin hakkı tanınmalı