Kızılay heryerde

Türk Kızılay Afyonkarahisar Şube Başkanı Fatih Okyar ile büyük bir ivme kazanan ilimizde ki Kızılay yoğun bir tempoda çalışmaya devam ediyor

Kızılay heryerde
Kızılay heryerde Admin
Bu içerik 280 kez okundu.

Türk Kızılay Afyonkarahisar İl Başkanlığı  Genç Kızılay İl Başkanlığı tarafından İscehisar İlçesinde bir dizi etkinlik gerçekleştirildi. Gençler İscehisar Kaymakamı Uğur Kapar’a ziyaret gerçekleştirdi.  Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini bildiren Kaymakam Uğur Kapar Genç Kızılay İl Başkanlığından gelen misafirleriyle tanıştıktan sonra ilçede yapmış oldukları aktiviteler ve çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

Kütüphane açılacak

Ziyarette Genç Kızılay Afyonkarahisar İl Başkanı Osman Tosun, ilçede yapılan etkinlikler hakkında Kaymakam Kapar’a bilgi vererek “Ağız ve Diş Sağlığı haftası dolayısıyla etkinliğe geldiğimiz Fatih İlkokulun da çocuklara eğitimler verdik sonrasında ilçe merkezinde ki ihtiyaç sahibi ailelere erzak dağıtımı yaptıktan sonra ileriki dönemlerde kütüphane açacağımız okullar için ön araştırma yaptık” dedi. Kaymakam Uğur Kapar yapılan çalışmalar ve etkinlikler için Afyonkarahisar Genç Kızılay İl Başkanı Osman Tosun ve ekibine teşekkür ederek, etkinlik ve çalışmalarında her zaman destekçileri olacaklarını ifade etti.

Okyar’ı ziyaret ettiler

Öte yandan Türk Kızılay Afyonkarahisar İl Başkanı Fatih Okyar  Afyonkarahisar Kapalı Ceza Evi Müdürü Yaşar Yücel’i ve Afyonkarahisar Denetimli Serbestlik Müdürü Ali Güçtekin’i makamında ağırladı. Ziyarette müdürler Başkan Fatih Okyar’a hayırlı olsun dileklerini iletip başarılar dilediler. Okyar ise, “Nazik ziyaretinden dolayı kendilerine Kızılay Ailesi adına teşekkür ederiz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaybubet evlerine baskın
Gaybubet evlerine baskın
Bu kadarda olmaz
Bu kadarda olmaz