THY’den Sandıklı ziyareti

Türk Hava Yolları İstasyon Şefi Erhan Bulut, Zafer Havalimanı İşletme Şefi Ali Ersan Altundal, Sandıklı Hüdai Termal Sağlık Turizmi Geliştirme ve Tanıtım Derneği Başkanı Ahmet Yavuz Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti.

THY’den Sandıklı ziyareti
THY’den Sandıklı ziyareti Admin
Bu içerik 838 kez okundu.

Sıcak ve samimi bir havada gerçekleştirilen ziyarette Başkan Mustafa Çöl ile görüşen heyet, Zafer Havalimanının kapasitesinin arttırılması, Sandıklı ile Zafer Havalimanı arasında yapılabilecek ortak çalışmalar, Kaplıca bölgesine gelen misafirlerin bu bölgeye hızlı ulaşmaları için yapılabilecek çalışmalar hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

Uçak maketi hediye etti

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mustafa Çöl, Sandıklı ilçenin potansiyelinin her geçen gün arttığını, özellikle kaplıca bölgesinin resmi gazetede yayınlanan bakanlar kurulu kararı ile termal turizm alanları içerisinde kalmasının kendileri için büyük bir fırsat olduğunu belirtti. Bu bağlamda Türk Hava Yolları ile ilçenin önünü açacak projelerde birlikte çalışmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, dönem dönem ya da belirli aralıklarla organizasyonlar yapılabileceğini söyledi. İstasyon Şefi Erhan Bulut tarafından Türk Hava Yolları uçağının bir maketinin hediye edildiği ziyaret iyi dilek ve temennilerin akabinde sona erdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaybubet evlerine baskın
Gaybubet evlerine baskın
Bu kadarda olmaz
Bu kadarda olmaz