FETÖ'CÜLER HALA BOŞ DURMUYOR

Geçmişte FETÖ örgütünün eğitimde kullanmış olduğu Akcin Mahallesi’ndeki Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonu’nun duvarına yazılan “Geri döneceğiz. Elbet bir gün…” yazısının FETÖ’cüler tarafın yazılmış olabileceği tahmin ediliyor.

FETÖ'CÜLER HALA BOŞ DURMUYOR
FETÖ'CÜLER HALA BOŞ DURMUYOR Admin
Bu içerik 1882 kez okundu.

FETÖ’ye ait Özel Zafer Kolejine 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında KHK ile el konulmuş, okul binası  Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak hizmet veriyor. Akcin Mahallesi’nde bulunan okulun spor salonunun yan duvarına yazılan, “Geri döneceğiz. Elbet bir gün…” yazısının okullarına el konulan FETÖ cüler tarafından mı yazıldı? Sorusunu gündeme getirdi.  Duvara yazılan yazının gençlerin sevgililerine yönelik yazdıkları yazıyı ifade etmediğini belirten vatandaşlar, “Geri döneceğiz. Elbet bir gün…” yazısının altında neler yatmaktadır? İçlerinde  gizli duyguları, emelleri olan insanlar ile FETÖ örgütü Türk Milletine gözdağı mı vermek istemektedirler.  Bu yazıyı bu güne kadar görmezden gelen okul yönetimi  durumu başta il Milli Eğitim Müdürlüğü ile  güvenlik güçlerine hemen bildirmeleri gerekirdi” dediler.

FETÖ İLE MÜCADELE SÜRÜYOR

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ortadan kaldırmak için hain darbe planını kuran Silahlı terör örgütü FETÖ’nün  darbe girişimi Türk milletinin ayaklanması ile birlikte önlenmişti. Darbe teşebbüsünde bulunanlar başta olmak üzere örgütle bağı olanlar için hükümetin başlatmış olduğu etkin mücadele sonrasında başta  Üniversiteler, Silahlı Kuvvvetler, Emniyet, Adalet ve Milli Eğitim Bakanlıklarında görev yapan FETÖ’cülerin işlerine son verilirken, örgütün iş adamı ve esnaf yapılanmasıda çökertilerek çok sayıdaki kişi hakkında kamu davalarını açılmış, açılan davaların bir bölümü sonuçlanırken, açılan davlaarında bir bölümü devam ederken, örgüt çökmeyi önlemek için gizli çalışmalarını sürdürürken, devlette örgüt ile halen bağı olan gizli FETÖ’cüleri yakalarak hain planlarını önlemeye devam ediyor.

ODAK ÖZEL HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kazaların önüne geçilecek
Kazaların önüne geçilecek
Sonuçlar temiz çıktı
Sonuçlar temiz çıktı