Eğitime tam destek

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın talimatları doğrultusunda ilçedeki Fatih Ortaokulu ve Yeniyol İlkokuluna ihtiyaç duyulan 2 sınıfa toplam 30 adet sıra yardımı yapıldı.

Eğitime tam destek
Eğitime tam destek Admin
Bu içerik 1409 kez okundu.

Eğitime olan desteğini hız kesmeden sürdüren belediye daha önce de Menderes İlkokuluna İnternet Ağı kurulumu konusunda ve öğrencilerin kullanması için 2 adet dizüstü bilgisayar alımı ile destek olmuştu. Diğer okullara da destek devam ediyor. Belediye Başkanı Nihat Sarı okullara sıra dağıtımı yapılırken veliler ve öğrenciler ile sohbet ederken öğrenciler ve veliler ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Her zaman yanınızdayım

Akabinde ise Yeni yol İlkokulu Müdürü Fatih Ocak, Fatih Ortaokulu Müdürü Murat Nail Üner ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş ile görüşme gerçekleştiren Belediye Başkanı Nihat Sarı, “Eğitime olan desteğimizi her zaman sürdürüyoruz. İmkanlar dahilinde ilçe genelindeki okullara destek olmaya devam edeceğiz. Eğitimi her şeyin üstünde tutuyoruz. Çocuklarımızın daha temiz ve sorunsuz ortamlarda eğitim ve öğretimlerini görmeleri için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağımızı da belirtmek istiyorum. Geleceğimizin teminatı olan kıymetli öğrencilerimize değer veriyoruz.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kediyi itfaiye kurtardı
Kediyi itfaiye kurtardı
Suçüstü yakalandılar
Suçüstü yakalandılar