Turist Ömer olmayacağız

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna; “Yeniden Refah Partisi olarak Milletimiz için biz varız. Bizim konuşmalarımız ‘Hz Ömer’ icraatlarımız ‘Turist Ömer’ olmayacak” dedi.

Turist Ömer olmayacağız
Turist Ömer olmayacağız Admin
Bu içerik 1968 kez okundu.

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, haftalık olağan basın toplantısında gündemi değerlendirerek, iktidara gelmeleri halinde yapacaklarını anlattı. Suna şunları söyledi: "Şanlıurfa'da operasyon esnasında şehit olan, İscehisar Karaağaç köyü nüfusuna kayıtlı hemşehrimiz P.Uzman Onbaşı Mustafa Akkaya'ya Allah'tan rahmet, aziz milletimize ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Toprak uğrunda akan şehit kanlarıyla vatan olur. Siyaset de; bütün insanlığın kurtuluşu için, zalimin zulmüne dur demek için, mazlumların, ezilenlerin, gariplerin haklarını korumak için yapılırsa ibadet olur. İşte bizim siyasetimiz. İşte Milli Görüş siyaseti. İşte Yeniden Refah siyaseti böyle bir siyasettir. Her şeyin başı adaletle başlar. Adalet olmazsa devlet olmaz. Adalet olmazsa huzur olmaz. Adalet olmazsa yaşanabilir bir Türkiye olmaz” dedi.

Biz Yeniden Refahız

İl Başkanı Suna, “Bizim inancımızın temeli bütün insanlığa ve bütün canlılara şefkat ve merhametten geçer. Bütün insanlarımıza din, dil, ırk ayrımı gözetmeksizin adil bir şekilde davranacağız! Üretim olmadan, İstihdam olmadan, ihracat olmadan bu ekonomi düzelmez. Fakat bu faiz oranlarıyla, bu acımasız vergilerle, bu döviz kurlarıyla,  alım gücünün sıfıra düştüğü bu piyasada, bu astronomik enerji fiyatlarıyla,    Bu mevzuatla, iş adamımızdan, sanayicimizden; yatırım yapmasını, üretim yapmasını, istihdam sağlamasını,  risk almasını beklemek en büyük haksızlık olur. Biz Yeniden Refah Partisi olarak ilk günden beri ne diyoruz. Bu aziz milleti bu ekonomik esaretten kurtarmak bizim boynumuzun borcudur. Her zaman dediğimiz gibi biz Yeniden Refahız. Biz Milli Görüşüz. Bizim konuşmalarımız ‘Hz Ömer’ icraatlarımız ‘Turist Ömer’ olmayacak. Biz Yeniden Refah olarak gençlerimize en büyük iyiliği onlara yatkın oldukları, sevdikleri alanda kaliteli ve tüm dünyada geçerli bir eğitim vererek, onların sevdikleri ve yatkın oldukları alanda meslek sahibi ve iş sahaları açacağız. Açıklamanın ardından İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Abdülkadir Kiper’e rozet takarak, Çay İlçe Başkanlığını tevdi etti. 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaybubet evlerine baskın
Gaybubet evlerine baskın
Bu kadarda olmaz
Bu kadarda olmaz