1 puan mutlu etti

Afyon deplasmanına son haftalarda kazandığı galibiyetlerin vermiş olduğu moralle gelen GMG Kırklarelispor, iki kez yenik duruma düştüğü maçtan bir puanla ayrılmanın sevincini yaşıyor.

1 puan mutlu etti
1 puan mutlu etti Admin
Bu içerik 1285 kez okundu.

Kırklarelispor Teknik Direktörü Vehbi Haluk Bulgurlu, karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında sahaya Afjet Afyonspor maçını da kazanıp üçte üç yapmak hedefiyle çıktıklarını kaydederek, mücadeleyi “Atamayana atarlar” sözleriyle özetledi. Takımının maçı bırakmadan son dakikaya kadar mücadele verdiğini hatırlatan Bulgurlu, “Şimdi her maçın önemini bilmek gerekir. Biz bu maçın önemini bilerek geldik buraya. Bizim son iki haftadan beri bir çıkışımız vardı ve ikide iki yapmıştık. Afyon maçını da kazanıp üçte üç yapmak istiyorduk. Ama rakibimizin gücünü de biliyorduk. Bu nedenle Afyon’a puan ve puanlar almaya geldik. Harika bir maç oldu, güzel bir maç oldu”

Maç gitti geldi

“Maç gitti geldi derken, puanı aldık” diyen Bulgurlu, “Şehrimize 1 puanla döndüğümüz için mutluyuz. İki takımı da kutluyorum. Maçı hiçbir zaman bırakmayacaksın, son dakikaya kadar mücadele edeceksin.  Biz de bu doğrultuda mücadelemizi sürdürdük ve bir puanı aldık. Bu beraberlik bizim için çok önemli ve altın değerinde bir puan oldu. Alt sıralardan kurtulma adına, ligin güvenliğini alma adına önemli bir puandı. Böyle puanlar takımları ileriye götürüyor, güven veriyor. Kaybetmemek de önemliydi bugün kaybetmedik. Futbolcularımı kutluyorum. Afyonspor’u da kutluyorum, güzel bir maç oldu. Onlar da skoru arttırabilirlerdi ve bu fırsatı da yakaladılar. Üçüncü golü bulabilirlerdi ama biz skoru eşitledik. ‘Atamayana atarlar’ kuralı geçerli oldu yani” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atıklardan sabun yaptılar
Atıklardan sabun yaptılar
Tayin hakkı tanınmalı
Tayin hakkı tanınmalı