Kargo hizmeti başladı

Geçen sene vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün direktifleriyle Hüdai Kaplıcalarına PTT Şubesi açılması için gerekli girişimlerde bulunulmuştu. O şube hizmete devam ediyor

Kargo hizmeti başladı
Kargo hizmeti başladı Admin
Bu içerik 737 kez okundu.

Sandıklı PTT Müdürü Songül Ekici’nin katıldığı törenle kaplıcalara PTT Şubesi hizmete başladı. Yapılan bu girişimlerin akabinde; telefon faturası, elektrik faturası, ups, posta çeki, havale işlemleri, para gönderme, kredi kartı, cep telefonu fatura ödemeleri ile hac ve umre kayıt tahsilatların yanında şimdide kargo kabulüne başlanıldı.

Kaliteli hizmet

Yeni hayata geçirilen uygulamayla artık Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında bulunan PTT Şubesinden kargolarınızı gönderebilir, şehir merkezine gitmeye gerek kalmadan bu hizmetide almaya başlayabilirsiniz. Konuyla ilgili olarak konuşan Başkan Mustafa Çöl; “Kaliteli hizmet anlayışımızla baştan sona yenilediğimiz Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımızda bulunan PTT Şubesinde yapılan işlemlere ek olarak artık Kargo kabulüde yapılmaktadır. Gerek ilçemizden gerekse ilçe dışından gelen vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda gerçekleşen bu uygulama için emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atıklardan sabun yaptılar
Atıklardan sabun yaptılar
Tayin hakkı tanınmalı
Tayin hakkı tanınmalı