Özkaya vatandaşı dinledi

AK Parti Milletvekili Av.Ali Özkaya, Çobanlar ve Kocaöz'de inceleme yaptı, Çay İlçe Başkanının annesinin cenaze törenine katıldı.

Özkaya vatandaşı dinledi
Özkaya vatandaşı dinledi Admin
Bu içerik 640 kez okundu.

Çobanlar'a öğle saatlerinde gelen AK Parti Milletvekili  Ali Özkaya, belediyeye olan ziyaretinde yoğun bir kalabalık tarafından karşılandı. Milletvekili  Özkaya'yı belediye girişinde Başkan Ali Altuntaş, İlçe Başkanı  Ali Yalman, İl  Genel Meclisi  Üyeleri ve vatandaşlar karşıladı.  Çiçeklerle karşılanan Milletvekili Özkaya, Başkan Altuntaş'ın sunumunu  dinledi, sorunları tek tek not etti. Başkan Altuntaş tarafından verilen belli başlıklar halindeki  sorunları, anında ilgili  kurumların yetkilileri ile telefonla konuşarak  çözüme kavuşturan Özkaya, ayrıca vatandaşın taleplerini tek tek dinledi ve temenni  notlarını topladı.

Kadınlara büyük destek

Yeni yılın ilk ayında faaliyete  geçmesi beklenen  ve Çobanlar Belediyesi tarafından yaptırılan tekstil fabrikası hakkında konuşan Milletvekili  Özkaya "Tekstil fabrikası müthiş bir iş. Çobanlar'daki tekstil  fabrikası sayesinde yüzlerce hanım kardeşimiz, evlerine  ekmek götürecek, evlerine  büyük destek olacaklar” diyen Özkaya  "Sigortalı bir iş, hanım kardeşlerimiz evlerindeki aile mutluluğuna da katkı verecek. Kadınlara iş bulmak, onların  istihdama katılmasını sağlamanın ayrı bir önemi var. Bu anlamda, Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş kardeşimizi  kutluyorum. İnşaalah tekstil  fabrikamızın açılışında da birlikte olacağız" diye konuştu.

ANINDA MÜDAHİL OLURUZ

Afyon Şeker fabrikasının özelleştirme kapsamına son anda alındığını belirten Özkaya, "Fabrikamız, ülkemizin en verimli fabrikaları arasındaydı, özelleştirmede de en yüksek fiyattan satılan fabrikalar arasındadır. Özelleştirmekonusunda çiftçimizin aleyhine kararlar alınır,mağdur edilirse  ya da  vatandaşımıza sıkıntı çıkaracak uygulamalar yapılırsa, anında müdahil oluruz" dedi. Haşhaş eken üreticiye her zaman destek olduklarını, haşhaş üreticisinin her zaman yanında olduklarını ifade eden AK Parti  Milletvekili Ali  Özkaya, 30 Ekim'e kadar başvuru yapan bütün üreticilerin sorunsuz ekim yapacaklarını bildirdi. Milletvekili Özkaya, daha sonra  tekstil  fabrikasıinşaatında incelemelerde bulundu. Özkaya, ve beraberindekiler Kocaöz kasabasına gitti. Başkan Murat Zıbak tarafından karşılanan Özkaya, Belediye  Başkanından kasabanın sorunları hakkında bilgiler aldı. Ağırlıklı olarak Çobanlar'da geçen 3 saati aşkın ziyaretten Çobanlarlılar çok memnun kaldı.

HER ZAMAN DESTEK VERDİ

Çobanlar Belediye  Başkanı  Ali Altuntaş, Milletvekili Özkaya'nın yıllardır Çobanlar'a destek ve  yardımda bulunduğunu söyledi. Özkaya'nın her türlü sorunlarına  müdahil olduğunu ve anında çözüme kavuşturduğunu söyleyen  Başkan Altuntaş "Son ziyaretinde de sorunlarımıza  tek tek çare oldu. Sadece ziyaretlerinde değil, Ankara'ya gittiğimizde de dertlerimize  derman oluyor. Çobanlarlılar olarak  Milletvekilimiz  Sayın Özkaya'yı çok seviyoruz" dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atıklardan sabun yaptılar
Atıklardan sabun yaptılar
Tayin hakkı tanınmalı
Tayin hakkı tanınmalı