Çalışmalar hızlandı

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman daha önce parke çalışması yapılmayan mahalle ve caddeleri kış gelmeden kilitli parke döşedi.

Çalışmalar hızlandı
Çalışmalar hızlandı Admin
Bu içerik 1030 kez okundu.

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman’ın seçim vaatleri arasında yer alan kilitli parke çalışması hızlı bir şekilde devam ediyor. Yağışlı havaların gelmeden çalışmaların hızlı bir şekilde yapılması talimatını veren Başkan Karaman, “Kışın vatandaşlarımız yağmur ve çamurdan mağdur olmamaları için elimizden gelen tüm gayreti yapıyoruz” dedi.

Vatandaşlarımıza hayırlı olsun

Geçtiğimiz aylarda 15 yıldır parke çalışması yapılmayan Öğretmenler Mahallesindeki çalışmaları tamamlayan ve halkın gönlünü kazanan Belediye Başkanı Erdal Karaman, bu kez de İlçe Tarım Müdürlüğü karşısı ile Kırka Yolunu kilitli parke taşı ile kapladı. İlçe Tarım Müdürlüğü ile Kırka Yolunda çalışmaların tamamlandığını söyleyen Başkan Karaman, “Sinanpaşa ve Kırkalı hemşerilerimize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi. Sinanpaşa halkına hizmet etmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Başkan Karaman, vatandaşların istek talep ve sıkıntılarını tek tek not aldıklarını söyledi. Karaman, “Vatandaşlarımızın istek ve taleplerini en kısa süre içerisinde tamamlamanın gayreti içerisinde olacağız. Vatandaşımız bizden hizmet isteyecek biz yapacağız” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kediyi itfaiye kurtardı
Kediyi itfaiye kurtardı
Suçüstü yakalandılar
Suçüstü yakalandılar