Özdilek unutmuyor

Özdilek Afyonkarahisar, 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel düzenlediği bir etkinlikle Afyonkarahisar’da görev yapan öğretmenleri ağırladı. Davete İl Milli müdür yardımcıları ve şube müdürleri de katıldı.

Özdilek unutmuyor
Özdilek unutmuyor Admin
Bu içerik 389 kez okundu.

Birey yetiştirmenin sorumluluğunu alarak toplumsal açıdan oldukça önemli bir görevi yürüten öğretmenleri Özdilek Afyonkarahisar 24 Kasım’a özel bir yemekle ağırladı. Safahat Lokantası Özdilek Afyonkarahisar’da düzenlenen yemek organizasyonuna il milli eğitim müdür yardımcıları,şube müdürleri ve öğretmenler katıldı. Keyifli geçen yemeğin ardından Özdilek Afyonkarahisar yöneticileri, katılımcılara çeşitli hediyeler takdim etti.

Hayatın her anında

Organizasyona katılan öğretmenler, her yıl olduğu gibi bu yıl da Öğretmenler Günü’ne özel organizasyon düzenleyen Özdilek Afyonkarahisar’a teşekkür etti. İşletme Müdür Yardımcısı Ersen Erdem ise “Toplumun ve geleceğimizin şekillenmesinde büyük payı olan öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimizle kutluyor, hayatın her anında Özdilek Ailesi olarak eğitimin ve eğitimcinin yanında olduğumuzu hatırlatıyoruz. Davetimize katılan öğretmenlerimize teşekkür ediyor, onların nezdinde tüm öğretmenlerimizin bu özel gününü kutluyoruz.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akıllanmıyoruz
Akıllanmıyoruz
Asayiş’ten nokta atış
Asayiş’ten nokta atış