2020 yatırımları hayırlı olsun

İYİ Parti Merkez İl Genel Meclis Üyesi Alper Yağcı Kasım ayı meclis toplantılarının sona ermesi sonrasında 2020 yılında merkeze yapılacak olan yatırımlar hakkında basın açıklamasında bulundu.

2020 yatırımları hayırlı olsun
2020 yatırımları hayırlı olsun Admin
Bu içerik 563 kez okundu.

İYİ Parti İl  Genel Meclisi üyesi Alper Yağcı yaptığı yazılı açıklamada, “İl Genel Meclisi olarak 2020 yatırım bütçesi oy birliği ile kabul edilmiştir.31 Mart 2019 seçimlerinden sonra milletimizin bize yüklediği muhalefet olma görevini mecliste yer aldığımız her oturumda en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Merkez ilçemiz başta olmak üzere tüm ilçelerimizde vatandaşlarımızın sıkıntılarını dinleyip eksiklerini tespit ederek meclisimize çözüm olarak önerge sunup takibini yaparak milletimize hizmet etme görevimizi yerine getirmeye çalışıyoruz”

OY BİRLİĞİ İLE GEÇTİ

Alper Yağcı açıklamasında, “Bu amaçla Nisan ayından itibaren sürdürdüğümüz çalışmalarımız verdiğimiz önergelerimiz 2020 yılı yatırım bütçesinde karşılığını bulmuştur.  2020 yılı merkez ilçemizde yapılacak olan hizmetlerin vatandaşımıza doğru, eksiksiz ve zamanında ulaşması içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu vesile ile 2020 yılı yatırım bütçesinin oluşmasında emeği geçen tüm il genel meclis üyelerimize, il özel idare genel sekreterimize, daire müdürlerimize ve encümen müdürümüze yoğun mesaileri için teşekkür ediyorum. Hizmet bütünlüğünün sağlanması adına ayrım gözetmeden oy birliği kararını sağlayan il genel meclisindeki tüm siyasi partilerimize de teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit’in ismi ölümsüzleşti
Şehit’in ismi ölümsüzleşti
Sıkıntı yaşanmayacak
Sıkıntı yaşanmayacak