Küçük Sıla’nın 18 aylık hastane bekleyişi sona erdi

Milletvekili Yurdunuseven, Hayırlara vesile oldu

Küçük Sıla’nın 18 aylık hastane bekleyişi sona erdi
Küçük Sıla’nın 18 aylık hastane bekleyişi sona erdi Admin
Bu içerik 1046 kez okundu.

ODAK  “yaşı küçük,dramı büyük  sıla’ya hastane bulunamıyor!” manşeti ile kamuoyuna  duyurdu.  AK  parti  milletvekili Av. İbrahim  Yurdunuseven ilgilendi. Tedavisi için 18 aydır hastane bulunamayan 11 yaşındakı Sıla Toptaş Bilkent şehir hastanesinde tedavi edilmek üzere helikopter ambulans  ile Ankara’ya gönderildi

ODAK’ın başarılı haberciliği bir kez daha tescillendi. “Yaşı küçük,dramı büyük  Sıla’ya hastane bulunamıyor!” manşetiyle kamu oyuna duyurduğu  11 yaşındakı Sıla Toptaş’a sahip çıkan AK Parti milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven’in girişimleri sonucunda 18 aydır hastane bulunamayan Sıla Toptaş dün Ankara Bilkent Şehir Hastanesine sağlık  helikopter ambulans  ile gönderildi.

18 AYDIR HASTANE KALIYORDU

Hastane yolculuğu Bir yaşında Sandıklı devlet hastanesinde  başlayan 11 yaşına kadar Türkiye’nin bir çok ilinde bulunan Devlet ve Üniversite  hastanalerinde tedavi gören  Sıla Toptaş 18 aydır Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp fakültesi hastanesi Beyin servisinde tedavisi sürdü.Sağlığa kavuşabilmesi   İlimizdeki  hiçbir hastanede “Çocuk Göğüs Yoğun Bakım Servisi “ bulunmadığından dolayı   “Çocuk Göğüs Yoğun Bakım Servisi” bulunan hastanelerinin birinden  gelecek  olan “Seni kabül ettik” haberininin gelmemesi üzerine  çocuğunun durumuna daha fazla dayanamayan babası Mustafa Toptaş ODAK’tan yardım istedi.

ODAK DUYURDU MİLLETVEKİLİ

YURDUNUSEVEN  TAKİP ETTİ

ODAK  “ Yaşı küçük,dramı büyük  Sıla’ya hastane bulunamıyor!” manşeti ile küçük Sıla’nın yaşamış olduğu sorunu kamuoyuna duyurması sonrasında haberimize duyarsız kalmayan AK Parti  Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven Sıla’nın babası  Mustafa Toptaş ile görüşerek küçük Sıla’nın sağlık durumu hakkında bilgiler aldı. Sağlık Bakanlığı yetkilileri ile temasa geçen millevtkeli Yurdunuseven  Ankara’da Çocuk Göğüs Yoğun Bakım Ünitesi bulunan Bilkent Şehir Hastanesinde küçük Sıla’nın tedavisinin yapılacağınının bilgisini aldı. Müjdeli haberi ODAK ve küçük Sıla’nın babasına iletti. Dün öğlen saatlerinde 11 yaşındakı Sıla Toptaş  helikopter ambulans ile gönderildi.

ODAK ÖZEL HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Optisyen ve Gözlükçüler Günü kutlandı
Optisyen ve Gözlükçüler Günü kutlandı
Sistemi değiştireceğiz
Sistemi değiştireceğiz