Sıla sağlığına kavuşacak

ODAK’ın “Yaşı küçük,dramı büyük. Sıla’ya hastane bulunamıyor” başlığı ile okuyucularına duyurduğu haber sonrası 11 yıldır hastane hastane dolaşan Sıla Toptaş artık Ankara’da Çocuk Göğüs Yoğun Bakım Ünitesi olan bir hastanede tedavi görecek

Sıla sağlığına kavuşacak
Sıla sağlığına kavuşacak Admin
Bu içerik 3576 kez okundu.

12 yaşındaki Sıla Toptaş’ın 1 yaşından bugüne kadar devam eden hayat mücadelesini dün okuyucularımıza “Yaşı küçük,dramı büyük. Sıla’ya hastane bulunamıyor” diye duyurmuştuk. Türkiye’nin bir çok ilinde bulunan Devlet ve Üniversite hastanelerine giden Sıla Toptaş son 18 aydır ise Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Beyin Servisinde tedavi görüyor. 11 yıldır gitmediği doktor kalmadığını söyleyen gözü yaşlı baba Mustafa Toptaş’ı, ODAK aracılığıyla Adalet ve Kalkınma Partisi İlimiz Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ile görüştü.

Müjdeli haberi verdi

AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Baba Mustafa Topta ile yaptığı görüşme sonrası gerekeni en kısa sürede yapacağını söyledi. Milletvekili Yurdunuseven dün baba Toptaş’ı arayarak müjdeli haberi verdi. Sıla Toptaş’ın Ankara’da Çocuk Göğüs Yoğun Bakım Ünitesi bulunan bir hastanede tedavi edileceğini söyleyen Milletvekili İbrahim Yurdunuseven nakil işleminin ise birkaç gün içerisinde yapılacağını söyledi. Baba Mustafa Toptaş ile Millektvekili İbrahim Yurdunuseven ile Sıla’nın yaşam mücadelesini kamuoyu ile paylaşan ODAK’a teşekkür etti. Sıla Toptaş’ın hafta bitmeden helikopter ambulans ile Ankar’ya sevkinin yapılması beklenmekte.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bağımlılıkla mücadeleye devam
Bağımlılıkla mücadeleye devam
Bağ evlerine dadandılar
Bağ evlerine dadandılar