Kızılay’dan sevgi bohçası

Türk Kızılay Afyonkarahisar İl Başkanlığı Devlet Hastanesi ile yaptığı protokol kapsamında Devlet Hastanesinde doğum yapan ihtiyaç sahibi annelere “Sevgi Bohçası” hediye ediyor.

Kızılay’dan sevgi bohçası
Kızılay’dan sevgi bohçası Admin
Bu içerik 320 kez okundu.

Türk Kızılay Afyonkarahisar İl Başkanlığınca ihtiyaç sahibi annelere “Sevgi Bohçası” hediyesi devam ediyor. Bu kapsamda Dünya Prametüre Günü nedeni ile doğum yapan annelere hediyeleri bizzat Kızılay yönetimince teslim edildi.

Protokol yapıldı

Kızılay Afyonkarahisar İl Başkanı Fatih Okyar konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Kızılay Afyonkarahisar İl başkanlığımız Devlet Hastanesi ile yapmış olduğumuz protokol gereği ihtiyaç sahibi Annelere “Sevgı Bohçası” dağıtımına devam etmekteyiz. Yönetim kurulu üyemiz Suzan Yonca , Kızılay gönüllülerimiz Dilek Hanım Çengel, Fatma Genç ve Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı Serap Durmaz hanımefendi ile birlikte kadın doğum servisimize ziyarette bulunularak sevgi bohçaları doğum yapmış annelere hediye edilmiştir. Doğum yapmış olan annelere geçmiş olsun dileklerimizle tebrik ediyor, yavrularımıza hayırlı ve sağlıklı bir ömür diliyoruz” dedi. Ahmet IŞIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit’in ismi ölümsüzleşti
Şehit’in ismi ölümsüzleşti
Sıkıntı yaşanmayacak
Sıkıntı yaşanmayacak