Cevap alamıyoruz

İyi Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, iktidar partisine ve Afyonkaahisar Belediyesine yönelttiği sorulara cevap alamadığını belirterek soru sormaya devam edeceklerini söyledi

Cevap alamıyoruz
Cevap alamıyoruz Admin
Bu içerik 308 kez okundu.

Haftalık basın toplantısında açıklaalarda bulunan İyi Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, “31 Mart Mahalli seçimlerinde Afyonkarahisar’da Millet İttifakı (İyi Parti ve CHP) sağduyulu diğer partili vatandaşlarımızın da yardımıyla 50 bin, AKP 54 bin oy aldı. Herhalde 50 bin oy veren seçmenin adına İyi Parti İl Başkanı olarak soru sorma cevabını isteme hakkımız var. İki haftadır özellikle sorduğum, Yüksek Hızlı Tren, Havaalanı, raylı taşıma sistemi, 07.00-9.00 saatleri arasında şehiriçi yolcu taşıma hatlarındaki bazı hatlarda insana yakışmayan sıkışık düzenin giderilmesi, eğitimde başarının arttırılması için yapılan çalışmalar nelerdir diye soruyor bir cevap alamıyoruz”

50 bin kişi adına soruyoruz

Yeni sorular yönelten İnkaya, “Tekrar ediyoruz sorduğumuz her soruyu  50 bin kişi adına soruyoruz. Hayat pahalılığı ve enflasyonla niye etkin mücadele edilmiyor. Ekonomik nedenlerle intihar edenler  vatandaşın moralini bozmaya devam ediyor. Küçük esnafımızın işleri iyi gitmiyor. Dert dinliyor gibi yapıyorsunuz, vekiller Ankara’ya varmadan unutuyor, çözüm üretmiyorsunuz. Hayvan besicileri küçük ve aile işletmeleri yem fiyatlarından şikayetçi, niçin destek olmuyorsunuz. Şehir merkezi niye güzelleştirilmiyor? Şehir merkezinde geçen yıllarda hava kirliliği Türkiye’de 2. Sıralardaydı. Hava kirliliğiyle mücadelede ne gibi önlemler alındı”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kavga gazinoda bitmedi
Kavga gazinoda bitmedi
Fuhuşa geçit yok
Fuhuşa geçit yok